Open Procurement Albania

Konsulencė financiare dhe fiskale nė fushėn e aktivitetit tė shoqėrisė pėr Eco Tirana sh.a

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Institucioni Prokurues ECO Tirana
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Objekti i Tenderit Konsulencė financiare dhe fiskale nė fushėn e aktivitetit tė shoqėrisė pėr Eco Tirana sh.a
Nr. Reference REF-07664-04-20-2017
Vlera / Fondi Limit 3 983 333,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 21-04-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 02-05-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 02-05-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues MB Consulting SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MB Consulting SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 450 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 03-05-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4140000
  Data e lidhjes sė kontratės 02-05-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.20 - DT.22-05-2017
  Lidhja e Kontratės NR.20 - DT.22-05-2017

  Konsulencė financiare dhe fiskale nė fushėn e aktivitetit tė shoqerisė pėr Eco Tirana sh.a

  Institucioni Prokurues ECO Tirana
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
  Objekti i Tenderit Konsulencė financiare dhe fiskale nė fushėn e aktivitetit tė shoqerisė pėr Eco Tirana sh.a
  Nr. Reference REF-65855-01-26-2017
  Vlera / Fondi Limit 3 983 333,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 27-01-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-02-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 06-02-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Arsyet e anullimit tė procedurės sė prokurimit: “Operatoret ekonomik nuk plotėsojne dokumentacionin teknik-ligjor tė kėrkuar e pėrcaktuara nė dokumentat e tenderit”.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.13 - DT.03-04-2017

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data