Open Procurement Albania

Rikonstruksioni i linjes furnizuese ne depon Nr.3 Arapaj, Rr. “Shkolla Arapaj”, Njėsia Adm. Rrashbull

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Anullimi i Tenderit dy ose mė shumė herė
 • Anullimi i Tenderit dy ose mė shumė herė

Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Durrės
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrės
Objekti i Tenderit Rikonstruksioni i linjes furnizuese ne depon Nr.3 Arapaj, Rr. “Shkolla Arapaj”, Njėsia Adm. Rrashbull, Bashkia Durrės
Nr. Reference REF-20251-07-11-2017
Vlera / Fondi Limit 10 550 846,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 12-07-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-08-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 16-08-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues ALEN -CO SHPK
EGLAND SHPK
KUPA SHPK & ALKO IMPEX General Construksion SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KUPA SHPK - ALKO IMPEX General Construksion SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 10 358 618,00
  Data e shpalljes sė fituesit 06-09-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar operatorėt ekonomik :
  1. “ ALEN - CO” Sh.p.k
  Nuk ka dorezuar asnje dokument sipas kritereve te vendosura ne DST.
  2. “EGLAND” Sh.p.k
  Nuk permbush Kriteret e vecanta te kualifikimit:
  Pika 2. b) Licenca N.P. 2 – C dhe c) Licenca N.P. 12 – C
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.36 - DT.11-09-2017
  Lidhja e Kontratės NR.37 - DT.18-09-2017

  Rikonstruksioni i linjės furnizuese nė depon Nr.3 Arapaj, Rr. “Shkolla Arapaj”, Njėsia Adm. Rrashbull, Bashkia Durrės

  Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Durrės
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrės
  Objekti i Tenderit Rikonstruksioni i linjės furnizuese nė depon Nr.3 Arapaj, Rr. “Shkolla Arapaj”, Njėsia Adm. Rrashbull, Bashkia Durrės
  Nr. Reference REF-15367-05-29-2017
  Vlera / Fondi Limit 10 550 846,00
  Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
  Data e Njoftimit tė Tenderit 30-05-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 21-06-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 21-06-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet per arsye se bashkimi i operatorėve ekonomike pjesemarres “Kupa”sh.p.k dhe “Alko-Impex” sh.p.k ,nė fazėn e dorėzimit tė ofertave nuk I pėrmbushi kriteret e pėrcaktuara nė DST, konkretisht; Kapacitetin teknik,Pika 5.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.28 - DT.17-07-2017

  Rikonstruksioni i linjės furnizuese nė depon Nr.3 Arapaj, Rr. “Shkolla Arapaj”, Njėsia Adm. Rrashbull, Bashkia Durrės

  Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Durrės
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrės
  Objekti i Tenderit Rikonstruksioni i linjės furnizuese nė depon Nr.3 Arapaj, Rr. “Shkolla Arapaj”, Njėsia Adm. Rrashbull, Bashkia Durrės
  Nr. Reference REF-02816-04-05-2017
  Vlera / Fondi Limit 10 550 846,00
  Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 06-04-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 28-04-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 28-04-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet per arsye se operatori ekonomik pjesėmarrės nė fazėn e dorėzimit tė ofertave nuk I pėrmbushi kriteret e pėrcaktuara nė DST
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.20 - DT.22-05-2017

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data