Open Procurement Albania

Riparim-shėrbime tė automjeteve

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizme Korēė
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korēė
Objekti i Tenderit Riparim-shėrbime tė automjeteve
Nr. Reference REF-11252-05-05-2017
Vlera / Fondi Limit 1 525 800,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
Data e Njoftimit tė Tenderit 08-05-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 31-05-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 31-05-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues KADIU SHA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KADIU
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 451 760,00
  Data e shpalljes sė fituesit 12-06-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Deri me 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pėr mungesė konkurrence, sepse ofertuesi i vetėm qė u paraqit u tėrhoq nga tenderi.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.24 - DT.19-06-2017
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.26 - DT.03-07-2017

  Riparim-shėrbime tė automjeteve

  Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizme Korēė
  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korēė
  Objekti i Tenderit Riparim-shėrbime tė automjeteve
  Nr. Reference REF-03215-04-06-2017
  Vlera / Fondi Limit 1 525 800,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 07-04-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 02-05-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 02-05-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Deri me 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pėr mungesė konkurrence
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.18 - DT.08-05-2017

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data