Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
4 ALBA KONSTRUKSION 6 785,278,981 6 785,278,981 671,789,609

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tiranė Rehabilitimi Unaza e Mesme 249,938,884 Lidhur Kontrata ALBA KONSTRUKSION 207442422.6
Qeverisja Vendore Tiranė Ndėrtim dhe rikonstruksion i rrugės qė lidh rrugėn “Reshit Petrela” me rrugėn “Skėnder Kosturi” (paralel me rrugėn “Jordan Misja”) 45,302,909 Lidhur Kontrata ALBA KONSTRUKSION 44,466,240.00
Qeverisja Vendore Libohovė Rikualifikimi urban i qendrės sė qytetit Libohovė 115,977,698 Lidhur Kontrata ALBA KONSTRUKSION 112491498.06
Qeverisja Vendore Dropull Ujėsjellėsi I jashtėm I Dropullit nga burimi I Manxifes 83,328,490 Lidhur Kontrata ALBA KONSTRUKSION 57,496,298.00
Qeverisja Vendore Dropull Qender Multifunksionale Sherbimesh (Sistemi i nje Godine egzistuese) 75,000,000 Njoftuar Fituesi ALBA KONSTRUKSION 71,097,439.00
Qeverisja Vendore Gjirokastėr Rikonstruksion i Bulevardit 18 Shtatori dhe degezimeve rr. Rrexhep Qosja dhe Gole Gushi - Financuar nga Fondi i Zhvillimit tė Rajoneve 215,731,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate ALBA KONSTRUKSION 178,795,711.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data