Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
9 SALILLARI SHPK 17 1,356,756,651 17 1,356,756,651 1,291,973,062

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tiranė Shtesė kontrate : “Rikualifikimi urban i sheshit “Avni Rustemi” dhe “Pazarit tė Ri”, Bashkia, Tiranė. Loti II: “Rikonstruksioni i Markatės Mish - Peshkut nė sheshin e Pazarit tė Ri” 18,167,047 Lidhur Kontrata +Shtesė SALILLARI SHPK 18167046.6666667
Qeverisja Vendore Tiranė Shtesė kontrate: “Rikualifikimi i Pazarit tė Ri ( Markata Mish- Peshkut, restaurimi i 4 objekteve dhe rikonstruksion i fasadave pėrreth sheshit Avni Rustemi dhe pajiset) 33,193,699 Lidhur Kontrata +Shtesė SALILLARI SHPK 33193699.1666667
Qeverisja Vendore Maliq Rivitalizim i fshatit Sovjan dhe Luadishte , pėrmes pėrmiresimit tė infrastrukturės rrugore 83,166,611 Njoftuar Fituesi SALILLARI SHPK 73554160
Qeverisja Vendore Himarė Rikonstruksioni i Rrugės Kthesė e Pilurit ( Himarė ) - Vumblo 139,137,617 Rishpallje me Njoftim Fituesi SALILLARI SHPK 136485450
Qeverisja Vendore Vorė Ndėrtimi I Urės dhe Vendosja e Ndricimit, Fushė Prezė 13,301,711 Lidhur Kontrata SALILLARI SHPK 13004880
Qeverisja Vendore Urė Vajgurore Sistemim i rrugės sė tregjeve (loti 1) 59,116,230 Lidhur Kontrata SALILLARI SHPK 54089113
Qeverisja Vendore Tiranė Rikualifikimi i Pazarit tė Ri (Markata e Mish-Peshkut, Restaurim i 4 objekteve dhe Rikonstruksion i fasadave pėrreth Sheshit Avni Rustemi dhe pajisjet) - Financuar nga Fondi I Zhvillimit te Rajoneve 166,894,676 Lidhur Kontrata SALILLARI SHPK 166072876
Qeverisja Vendore Divjakė Shtese Kontrate: Ndertimi i Qendres Shendetesore Divjake 5,144,460 Lidhur Kontrata +Shtesė SALILLARI SHPK 5144330
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksion Rrjet Ujėsjellėsi, Rruga Siri Kodra, Tirane 11,674,400 Lidhur Kontrata SALILLARI SHPK 11433403
Qeverisja Vendore Vorė Sistemim Asfaltim rruge lidhese Urbane Fushe Preze -Ura e Limuthit Berxull 124,370,000 Lidhur Kontrata SALILLARI SHPK 124119889
Qeverisja Vendore Fier Loti 2: Rehabilitim i Rrjetit Ujitės me kanalin Vjosė Levan Fier, Rehabilitim i Kanalit Sekondar, Dega e Dermenasit - Fondi i Bashkisė Fier 107,221,000 Lidhur Kontrata SALILLARI SHPK 107003378
Qeverisja Vendore Rrogozhinė Rehabilitimi i kanaleve Ujitės Sekondarė: Peqin – Kavajė, ne territorin e Bashkisė Rrogozhinė 52,797,100 Rishpallje me Lidhje Kontrate SALILLARI SHPK 47514879
Qeverisja Vendore Tiranė Loti 2: Rikonstruksioni i Markatės Mish – Peshkut nė sheshin e Pazarit tė Ri - Fondi i Bashkisė Tiranė 99,871,900 Lidhur Kontrata SALILLARI SHPK 90865041
Qeverisja Vendore Vorė Sistemim - Rikonstruksion i Rrugėve tė Brendshme Lagje e Re, Loti 1 2 45,019,800 Rishpallje me Lidhje Kontrate SALILLARI SHPK 39506892
Qeverisja Vendore Divjakė Sistemim dhe asfaltim i rrugės Mertish – 3 Urat - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 337,392,000 Lidhur Kontrata SALILLARI SHPK 317142614
Qeverisja Vendore Himarė Ura nė Rrugėn Kondraqa-Qendėr-Kallam,Gjilek, Dhėrmi 39,697,800 Lidhur Kontrata SALILLARI SHPK 38901681
Qeverisja Vendore Kuēovė Rikonstruksion dhe hapje kanali i ujrave tė zeza lagjja Nr. 2, bll. 1 Maji, Kuēovė 20,590,600 Lidhur Kontrata SALILLARI SHPK 15773730
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data