Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
9 SALILLARI SHPK 19 1,635,812,391 19 1,635,812,391 1,570,604,436

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonceptim i parkut tė lojrave tė fėmijėve dhe parkim publik 2 kate nėn tokė nė rrugėn e Elbasanit 276,503,894 Njoftuar Fituesi SALILLARI SHPK 276191416
Qeverisja Vendore Vorė Zėvendėsimi i linjės kryesore tė amortizuar tė ujėsjellėsit nė fshatin Fushė - Prezė, depo kryesore, Bashkia Vorė 2,551,846 Lidhur Kontrata SALILLARI SHPK 2439958
Qeverisja Vendore Himarė Rikonstruksioni i Rrugės Kthesė e Pilurit ( Himarė ) - Vumblo 139,137,617 Rishpallje me Lidhje Kontrate SALILLARI SHPK 136485450
Qeverisja Vendore Maliq Rivitalizim i fshatit Sovjan dhe Luadishte , pėrmes pėrmiresimit tė infrastrukturės rrugore 83,166,611 Lidhur Kontrata SALILLARI SHPK 73554160
Qeverisja Vendore Vorė Ndėrtimi I Urės dhe Vendosja e Ndricimit, Fushė Prezė 13,301,711 Lidhur Kontrata SALILLARI SHPK 13004880
Qeverisja Vendore Urė Vajgurore Sistemim i rrugės sė tregjeve (loti 1) 59,116,230 Lidhur Kontrata SALILLARI SHPK 54089113
Qeverisja Vendore Tiranė Rikualifikimi i Pazarit tė Ri (Markata e Mish-Peshkut, Restaurim i 4 objekteve dhe Rikonstruksion i fasadave pėrreth Sheshit Avni Rustemi dhe pajisjet) - Financuar nga Fondi I Zhvillimit te Rajoneve 166,894,676 Lidhur Kontrata SALILLARI SHPK 166072876
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksion Rrjet Ujėsjellėsi, Rruga Siri Kodra, Tirane 11,674,400 Lidhur Kontrata SALILLARI SHPK 11433403
Qeverisja Vendore Vorė Sistemim Asfaltim rruge lidhese Urbane Fushe Preze -Ura e Limuthit Berxull 124,370,000 Lidhur Kontrata SALILLARI SHPK 124119889
Qeverisja Vendore Fier Loti 2: Rehabilitim i Rrjetit Ujitės me kanalin Vjosė Levan Fier, Rehabilitim i Kanalit Sekondar, Dega e Dermenasit - Fondi i Bashkisė Fier 107,221,000 Lidhur Kontrata SALILLARI SHPK 107003378
Qeverisja Vendore Rrogozhinė Rehabilitimi i kanaleve Ujitės Sekondarė: Peqin – Kavajė, ne territorin e Bashkisė Rrogozhinė 52,797,100 Rishpallje me Lidhje Kontrate SALILLARI SHPK 47514879
Qeverisja Vendore Tiranė Loti 2: Rikonstruksioni i Markatės Mish – Peshkut nė sheshin e Pazarit tė Ri - Fondi i Bashkisė Tiranė 99,871,900 Lidhur Kontrata SALILLARI SHPK 90865041
Qeverisja Vendore Divjakė Sistemim dhe asfaltim i rrugės Mertish – 3 Urat - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 337,392,000 Lidhur Kontrata SALILLARI SHPK 317142614
Qeverisja Vendore Himarė Ura nė Rrugėn Kondraqa-Qendėr-Kallam,Gjilek, Dhėrmi 39,697,800 Lidhur Kontrata SALILLARI SHPK 38901681
Qeverisja Vendore Kuēovė Rikonstruksion dhe hapje kanali i ujrave tė zeza lagjja Nr. 2, bll. 1 Maji, Kuēovė 20,590,600 Lidhur Kontrata SALILLARI SHPK 15773730
Qeverisja Vendore Vorė Sistemim - Rikonstruksion i Rrugėve tė Brendshme Lagje e Re, Loti 1 2 45,019,800 Rishpallje me Lidhje Kontrate SALILLARI SHPK 39506892
Qeverisja Vendore Divjakė Shtese Kontrate: Ndertimi i Qendres Shendetesore Divjake 5,144,460 Lidhur Kontrata +Shtesė SALILLARI SHPK 5144330
Qeverisja Vendore Tiranė Shtesė kontrate: “Rikualifikimi i Pazarit tė Ri ( Markata Mish- Peshkut, restaurimi i 4 objekteve dhe rikonstruksion i fasadave pėrreth sheshit Avni Rustemi dhe pajiset) 33,193,699 Lidhur Kontrata +Shtesė SALILLARI SHPK 33193699.1666667
Qeverisja Vendore Tiranė Shtesė kontrate : “Rikualifikimi urban i sheshit “Avni Rustemi” dhe “Pazarit tė Ri”, Bashkia, Tiranė. Loti II: “Rikonstruksioni i Markatės Mish - Peshkut nė sheshin e Pazarit tė Ri” 18,167,047 Lidhur Kontrata +Shtesė SALILLARI SHPK 18167046.6666667
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data