Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
Qeverisja Vendore Lushnje KORSEL SHPK&LEAL SHPK 3 53,278,692 3 53,278,692 49,916,390

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Lushnje Shërbimi i pastrimit dhe grumbullimit të mbetjeve urbane 41,583,080 Lidhur Kontrata KORSEL SHPK&LEAL SHPK 40,409,330.00
Qeverisja Vendore Lushnje Shtesë Kontrate: Shërbimi i pastrimit dhe grumbullimi i mbetjeve urbane në njësitë administrative të Bashkisë Lushnje 1,901,412 Lidhur Kontrata +Shtesë KORSEL SHPK&LEAL SHPK
Qeverisja Vendore Lushnje Sherbimi i pastrimit dhe grumbullimi i mbetjeve urbane ne njesite administrative te Bashkise Lushnje - Te ardhurat e Bashkise Lushnje 9,794,200 Lidhur Kontrata KORSEL SHPK&LEAL SHPK 9,507,060.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data