Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
14 G.P.G. COMPANY SHPK 22 1,896,688,021 22 1,896,688,021 1,769,315,155

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tiranė Rehabilitimi i aksit Mbikalim-Kombinat 248,074,496 Njoftuar Fituesi G.P.G. COMPANY SHPK 194686695
Qeverisja Vendore Lushnje Rikonstruksioni i ambienteve te brendshme te stadiumit 4,997,876 Lidhur Kontrata G.P.G. COMPANY SHPK 4,893,940
Qeverisja Vendore Lushnje Rikonstruksion i Shkollės 9-vjeēare Krutje 53,150,081 Lidhur Kontrata G.P.G. COMPANY SHPK 52442290
Qeverisja Vendore Finiq Rikualifikim urban i sheshit Livadhja 51,682,705 Lidhur Kontrata G.P.G. COMPANY SHPK 48127941
Qeverisja Vendore Konispol Rijetėzimi i ansamblit urban tė qendrės Konispol 65,697,705 Lidhur Kontrata G.P.G. COMPANY SHPK 64665200
Qeverisja Vendore Lushnje Ndėrhyrje emergjente nė banesat e komunitetit ROM dhe Egjyptian 12,491,582 Lidhur Kontrata G.P.G. COMPANY SHPK 10042442
Qeverisja Vendore Kukės Sistemim asfaltim i unazės sė qytetit Kukės 81,039,832 Lidhur Kontrata G.P.G. COMPANY SHPK 79888695
Qeverisja Vendore Lushnje Rikonstruksioni i rrugės nė fshatin Gramsh, Njėsia Administrative Dushk 47,175,418 Lidhur Kontrata G.P.G. COMPANY SHPK 44693697
Qeverisja Vendore Libohovė Blerje mjeti 3,359,166 Rishpallje me Lidhje Kontrate G.P.G. COMPANY SHPK 3349000
Qeverisja Vendore Tepelenė Rikonstruksion i rrugės Ago Celi dhe Rrugės sė Re , Rikonceptim i palestrės sė lagjes 15 Shtatori 117,568,904 Lidhur Kontrata G.P.G. COMPANY SHPK 117059057
Qeverisja Vendore Patos Rikonstruksion i Rrugės “Unaza” 123,497,000 Lidhur Kontrata G.P.G. COMPANY SHPK 122662370
Qeverisja Vendore Poliēan Rikonceptim dhe Rikonstruksion i Hyrjes se Qytetit Polican - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 61,008,900 Lidhur Kontrata G.P.G. COMPANY SHPK 50319733
Qeverisja Vendore Peqin Rehabilitim Urban i Sheshit prane Bashkise Peqin - Financuar nga Buxheti i Bashkise Peqin 5,798,690 Lidhur Kontrata G.P.G. COMPANY SHPK 5288180
Qeverisja Vendore Mirditė Sistemim, Asfaltim i rrugės Kryqėzimi Autostradė – Rrėshen (Faza I), Bashkia Mirditė - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 124,792,000 Lidhur Kontrata G.P.G. COMPANY SHPK 123958465
Qeverisja Vendore Tepelenė Sistemim i Hyrjes se Qytetit, vazhdim i Shetitores pergjate Kalase dhe Rikonceptim i Rruges Batalioni Baba Abaz 124,987,000 Lidhur Kontrata G.P.G. COMPANY SHPK 122999961
Qeverisja Vendore Korēė Rikualifikim Urban i Zonės pėrreth Qytezės sė Fėmijeve, Korēė- Financuar nga Buxheti i Shtetit 330,163,000 Njoftuar Fituesi G.P.G. COMPANY SHPK 306719507
Qeverisja Vendore Delvinė Rijetesimi i sheshit te qendres Delvine - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 111,221,000 Lidhur Kontrata G.P.G. COMPANY SHPK 108383112
Qeverisja Vendore Lushnje Rotondo e Plugut-Postobllok , Rruga e hyrjes Lushnje -Tiranė (faza e dyte ) - Financuar nga Buxheti i Shtetit, Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 88,520,600 Njoftuar Fituesi G.P.G. COMPANY SHPK 85824202
Qeverisja Vendore Konispol Rikonstruksioni i Sheshit qėndror tė qytetit - Fondi i Zhvillimit tė Rajoneve 44,823,400 Lidhur Kontrata G.P.G. COMPANY SHPK 43764730
Qeverisja Vendore Kavajė Rikonstruksioni rruge, fragment i shėtitores Nr.1 (nga teqja-rruga dalėse), faza III 118,342,000 Lidhur Kontrata G.P.G. COMPANY SHPK 105228953
Qeverisja Vendore Lushnje Urbanizimi i zonės informale nė lagjen 18 Tetori 77,244,400 Lidhur Kontrata G.P.G. COMPANY SHPK 73264720
Qeverisja Vendore Peqin Shtesė Kontrate: Rehabilitim urban i sheshit pranė Bashkisė Peqin 1,052,266 Lidhur Kontrata +Shtesė G.P.G. COMPANY SHPK 1052265
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data