Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
11 ZDRAVO 35 625,273,966 36 625,273,966 607,885,481

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Berat Rikonstruksioni i konviktit te djemve te shkolles : Kristo Isak –Berat 23,222,295 Njoftuar Fituesi ZDRAVO 21,364,684.00
Qeverisja Vendore Roskovec RIKUALIFIKIM URBAN I BLLOKUT L.AGACAJ (ISH-BAXHO) 13,200,203 Lidhur Kontrata ZDRAVO 12487097.45
Qeverisja Vendore Cėrrik Rikonstruksion i rrugeve rurale dhe te brendshme 73,812,958 Lidhur Kontrata ZDRAVO 73,458,520.00
Qeverisja Vendore Kuēovė Ndėrtim Shtesė Kati Biblioteka Kuēovė " 6,053,502 Lidhur Kontrata ZDRAVO 5,984,822.00
Qeverisja Vendore Prrenjas Grumbullimi i vendburimeve ujore per furnizimin me uje te fshatit Berzeshte, Bashkia Prrenjas. 10,134,523 Rishpallje me Lidhje Kontrate ZDRAVO 10,106,439.00
Qeverisja Vendore Prrenjas Rehabilitim/Pėrforcim banesash ekzistuese 13,332,842 Lidhur Kontrata ZDRAVO 13,296,931.00
Qeverisja Vendore Berat Rikonstruksion ujėsjellėsi i fshatit Bogdan 1,499,715 Lidhur Kontrata ZDRAVO 1,449,842.00
Qeverisja Vendore Cėrrik Rehabilitim - Perforcim banese ekzistuese 17,387,000 Lidhur Kontrata ZDRAVO 17,362,113.00
Qeverisja Vendore Has Rahabilitim i rrugėve lagje Peka dhe Pazari i Vjetėr, Bashkia Has. 46,942,988 Lidhur Kontrata ZDRAVO 46,496,359.00
Qeverisja Vendore Prrenjas Ndėrhyrje pėr stabilizimin e ēarjeve nė shkollėn e mesme "Dilaver Nezha", Qukės 29,088,033 Rishpallje me Lidhje Kontrate ZDRAVO 28,767,586.00
Qeverisja Vendore Kuēovė Rikonstruksioni i objekteve tė komunitetit Rom dhe Egjiptiane Kuēovė dhe banues nė zona rurale 12,319,335 Lidhur Kontrata ZDRAVO 12,145,527.00
Qeverisja Vendore Berat Mirembajtje ujesjelles, rikontruksioni i linjes se ujesjellesit Kostren 1 dhe vepres se marjes 4,166,587 Lidhur Kontrata ZDRAVO 4,134,613.00
Qeverisja Vendore Fier Blerje materiale pėr mirėmbajtjen e kopshteve, shkollave dhe ēerdheve nė Bashkinė Fier 11,999,920 Rishpallje me Njoftim Fituesi ZDRAVO 8,996,000.00
Qeverisja Vendore Roskovec Ndėrtim sinjalistike nė qytet - faza e parė 36,120,953 Lidhur Kontrata ZDRAVO 36,041,863.00
Qeverisja Vendore Has Shpenzime Mirėmbajtje Rruge Rurale, Kanalizime 6,521,593 Lidhur Kontrata ZDRAVO 4,701,000.00
Qeverisja Vendore Lushnje Blerje pllakash trotuari dhe materiale pėr shtrim trotuari 3,332,010 Njoftuar Fituesi ZDRAVO 3,278,700.00
Qeverisja Vendore Has Pastrim kanale kryesore, dytėsore dhe ushqyes tė skemave ujitėse 5,044,000 Njoftuar Fituesi ZDRAVO 3,722,500.00
Qeverisja Vendore Kuēovė Rikonstruksioni I Sheshit dhe Fushave Sportive tek Shkollat “Gaqi Karakashi dhe 28 Nentori" 18,593,109 Lidhur Kontrata ZDRAVO 18,303,173.00
Qeverisja Vendore Prrenjas Rikonceptim i qendrės sė qytetit dhe rikonstruksioni i fasadave tė qytetit Prrenjas 77,261,647 Lidhur Kontrata ZDRAVO 76,421,069.00
Qeverisja Vendore Lushnje Blerje pllakash trotuari dhe materiale pėr shtrim trotuari 8,333,280 Lidhur Kontrata ZDRAVO 8,008,900.00
Qeverisja Vendore Berat Rikonstruksioni I fasadave tė ndėrtesave tė banimit dhe stadiumit "Tomori" nė bulevardin "Republika" 72,480,695 Lidhur Kontrata ZDRAVO 70247274.62
Qeverisja Vendore Skrapar Rehabilitimi i kanalit Ujites: "Rog- Zaberzan" 12,078,754 Rishpallje me Lidhje Kontrate ZDRAVO 12,008,100.00
Qeverisja Vendore Cėrrik Pastrimi i kanaleve kullues faza I, Bashkia Cėrrik 3,259,562 Lidhur Kontrata ZDRAVO 2,412,728.00
Qeverisja Vendore Prrenjas Ndėrtim trotuari pėrgjatė rrugės nacionale (ndriēim, gjelbėrim etj) 68,187,005 Lidhur Kontrata ZDRAVO 67,885,424.00
Qeverisja Vendore Berat Rikonstruksion dhe Adaptim i Zyrave te Sherbimit te Klientit - Financuar nga Te ardhurat e Institucionit 1,914,160 Rishpallje me Lidhje Kontrate ZDRAVO 1,326,981.00
Qeverisja Vendore Prrenjas Eficienca e Energjise ne Pallatin Nr.28,Rr.Minatori, Bashkia Prrenjas - Buxheti i Shtetit 8,286,490 Rishpallje me Lidhje Kontrate ZDRAVO 8,197,409.00
Qeverisja Vendore Lushnje Blerje materialesh per: Sistemimin e Pusetave ne zonen e Bubullimes dhe Krutjes 399,000 Lidhur Kontrata ZDRAVO 335,698.00
Qeverisja Vendore Kuēovė Rikonstruksion i Rruges Kongresi i Lushnjes 12,077,700 Lidhur Kontrata ZDRAVO 11,521,787.00
Qeverisja Vendore Cėrrik Blerje Produkte Ushqimore dhe perime per konviktin e shkolles Bujqesore 152,840 Lidhur Kontrata ZDRAVO 135,019.00
Qeverisja Vendore Finiq Riparime ne Shkollat e Bashkise Finiq 800,000 Lidhur Kontrata ZDRAVO 689,999.00

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data