Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
3 KALESHI ALFA SHPK 3 2,780,620 3 2,780,620 2,394,990

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Përmet Blerje farera,fidane dhe lule dekorative 1,599,820 Lidhur Kontrata KALESHI ALFA SHPK 1,545,000
Qeverisja Vendore Devoll Blerje Peme 413,000 Lidhur Kontrata KALESHI ALFA SHPK 299,990
Qeverisja Vendore Roskovec Blerje peme rruge, peme shkurre, lule shumevjecare, lule shumengjyreshe sezonale, pleh pylli dhe bare per gjelberim 767,800 Lidhur Kontrata KALESHI ALFA SHPK 550,000.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data