Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Qeverisja Vendore Tiranė AGI KONS SHPK - EDIL - AL- IT SHPK 1 101,887,644 1 101,887,644 84,521,441

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tiranė Rikualifikim urban i bllokut tė kufizuar nga Rr. ”Llambi Bonata”, Rr. ”Haki Stermilli”, ”Musine Kokalari” dhe rikonstruksion i rrugės ”Zyber Zeneli” vazhdim i rrugės ”Ali Kelmendi” - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 101,887,644 Lidhur Kontrata AGI KONS SHPK - EDIL - AL- IT SHPK 84521440.59
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data