Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
7 Nazeri 2000 SHPK 22 82,195,846 17 64,296,219 62,512,362

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Pogradec Sherbimi i Ruajtjes Fizike te Objekteve te Ujesjelles Kanalizime sha Pogradec 9,476,800 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 9,476,755.00
Qeverisja Vendore Tiranė Sherbim i ruajtjes se sigurise jo e armatosur ne Don Bosko 1,334,030 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 1289542.11
Qeverisja Vendore Librazhd Sherbimi i ruajtjes se objekteve me roje private 20,015,540 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 19,836,259.90 
Qeverisja Vendore Tiranė Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes 10,000,000 Njoftuar Fituesi Nazeri 2000 SHPK 9476755.14
Qeverisja Vendore Tiranė Shėrbim i ruajtjes sė sigurisė jo e armatosur nė Don Bosko 1,729,696 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 1,457,963.22
Qeverisja Vendore Krujė Ruajtia e Zyrave dhe Magazinave te UK.Kruje Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 138,000
Qeverisja Vendore Pogradec Sherbimi i Ruajtjes Fizike te Objekteve te Ujesjelles Kanalizime sha Pogradec 8,749,662 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 8,747,780.00
Qeverisja Vendore Berat Shėrbim privat i sigurisė fizike nė stadium Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 373,240.00
Qeverisja Vendore Berat Shėrbim privat i sigurisė fizike nė stadium Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 434,000.00
Qeverisja Vendore Poliēan Ruajtja e godinės dhe e ambienteve rrethuese tė godinės sė institucionit me roje private 2,079,047 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 2,079,048.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shėrbim i Sigurisė dhe i Ruajtjes Fizike 3,280,054 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 2,915,970.40
Qeverisja Vendore Berat Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private,shoqerimi i vlerave monetare per arkat e SHA U.K Berat-Kuēovė 451,080 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 450,300.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shėrbim i Ruajtjes dhe sigurisė Fizike pėr Eco Tirana sh.a 3,180,000 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 2,682,177.00
Qeverisja Vendore Pogradec Shėrbimi i Ruajtjes Fizike tė Objekteve tė SHA Ujėsjellės Kanalizme Pogradec pėr 11 muaj 15,356,460 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 14,014,107
Qeverisja Vendore Librazhd Shėrbimi privat i sigurisė fizike pėr nevoja emergjente 1,229,004 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 1,228,878.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shtesė kontrate: “Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė Fizike" 493,641 Lidhur Kontrata +Shtesė Nazeri 2000 SHPK 493465.975
Qeverisja Vendore Lushnje Ruajtja e tregut te shitjes me shumice fruta perime sha Lushnje me roje civile (siperfaqes dhe objekteve brenda tregut) 1,660,678 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 1,505,028.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė Fizike tė Institucionit: Qendra Kulturore “Tirana”, pėr periudhėn 11 shkurt 2017 deri me 11 Maj 2017 681,093 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 681,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shtesė Kontrate: Shėrbimi I Ruajtjes dhe i Sigurisė Fizike tė Institucionit Qendra Kulturore “Tirana” pėr vitin 2017 601,257 Lidhur Kontrata +Shtesė Nazeri 2000 SHPK 601,256.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shėrbimi i Ruajtjes dhe i Sigurisė Fizike tė Institucionit Qendra Kulturore Tirana 484,653 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 472,300.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shėrbimin e Ruajtjes dhe i Sigurisė Fizike tė Institucionit Qendra Kulturore Tirana” nga data 02.04.2016 deri me 02/06/2016 908,499 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 905515.2
Qeverisja Vendore Tiranė Shtese kontrate: Shėrbimi i ruajtes dhe i sigurisė fizike i Qendrės Kulturore Tirana 484,652 Lidhur Kontrata +Shtesė Nazeri 2000 SHPK 472,300.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data