Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
9 TAULANT SHPK 42 27,357,315 42 27,357,315 23,529,595

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Shkodėr Kolaudim i punimeve per objektet: Sistemim asfaltim dhe Rikonstruksion rrugė nė NJ.A. [Ndėrtim trotuari dhe Sistemim kanali Gomsiqe] Lidhur Kontrata TAULANT SHPK 500.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Loti i Dhjete Mbikqyrje e punimeve per objektin: Rikonstruksion Rruge Velipoje Plazh Loti i I-re 499,883 Lidhur Kontrata TAULANT SHPK 440,959.00
Qeverisja Vendore Durrės Mbikqyrje Rehabilitimi i shetitores tek shkembi i Kavajes 2,889,254 Lidhur Kontrata TAULANT SHPK 2,493,467.00
Qeverisja Vendore Vorė Loti 1: “Kolaudim i punimeve pėr objektin “Rikualifikim Urban I hapsirave publike dhe restaurim fasadash tė pallateve tė qytetit Vorė, BashkiaVorė”. 136,510 Lidhur Kontrata TAULANT SHPK 113,337
Qeverisja Vendore Shkodėr Loti i Katert Mbikqyrje Mbikqyrje e punimeve per objektin: Rikonstruksion Rruga "Zef Kakarriqi". 141,112 Lidhur Kontrata TAULANT SHPK 117,843.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Loti i Njembedhjete Mbikqyrje e punimeve per objektin: Rikonstruksion Rruge Velipoje Plazh Loti i II-te 674,847 Lidhur Kontrata TAULANT SHPK 599,347.00
Qeverisja Vendore Vau i Dejės Hartim projektesh Lidhur Kontrata TAULANT SHPK 620,000
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i dytė: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin:Rikonstruksioni i shkollės Sabaudin Gabrani 1 768,908 Lidhur Kontrata TAULANT SHPK 621,404.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i parė: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin:Rikonstruksioni i shkollės sė mesme tė bashkuar Ymer Lala, Surrel" 710,405 Lidhur Kontrata TAULANT SHPK 576,849.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i katėrt: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Pėrmirėsim furnizimi me ujė nė rrugėn ”Thoma Koxhaj” 932,815 Lidhur Kontrata TAULANT SHPK 856,971.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i V-tė: Studim projektim, pėr objektin: ”Ndėrtim i shkollės 9 - vjecare Arbanė” 2,412,527 Lidhur Kontrata TAULANT SHPK 2,410,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Mbikqyrja e punimeve per objektin : ‘’Rehabilitimi dhe Instalimi i Sistemit te Ngrohjes se Shkolles 9-vjecare ‘’Mihal Grameno” 726,709 Lidhur Kontrata TAULANT SHPK 605565.8
Qeverisja Vendore Durrės Mbikqyrje Rikualifikim kuartalla l.18 264,048 Lidhur Kontrata TAULANT SHPK 204,989.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Projektim Rikonstruksion Rrugė Qytet Grupi i II-tė 806,782 Lidhur Kontrata TAULANT SHPK 701,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i dytė: “Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: ”Ndėrtim palestre ”Shkolla e Mesme e Bashkuar Farkė” 506,378 Lidhur Kontrata TAULANT SHPK 430,000.00
Qeverisja Vendore Vlorė Kolaudimi i rikonstruksionit te shkolles Ali Demi 69,831 Lidhur Kontrata TAULANT SHPK 13,000
Qeverisja Vendore Elbasan Mbikqyrja e punimeve: "Rikualifikimi urban i Parkut Qendror Rinia" 2,866,666 Lidhur Kontrata TAULANT SHPK 2,262,714.00
Qeverisja Vendore Tiranė Studim dhe Projektim i ndėrtimit Shesh Parkimi tek Diga e Liqenit 809,167 Lidhur Kontrata TAULANT SHPK 780,500.00
Qeverisja Vendore Tiranė Studim dhe Projektim i ndėrtimit Shesh Parkimi tek rruga Sabaudin Gabrani 1,200,000 Lidhur Kontrata TAULANT SHPK 1,140,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Studim dhe Projektim i ndėrtimit Shesh Parkimi tek Avni Rustemi 270,000 Lidhur Kontrata TAULANT SHPK 260,500.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Studim projektim pėr objektin:” Rikonstruksion rruga "Memorandumi I Greēes”. 289,997 Lidhur Kontrata TAULANT SHPK 289,900.00
Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz Supervizim punimesh ne objektin"Rikonstruksion i Fasadave dhe Sheshit te qytetit Fushe-Arrez" 800,000 Lidhur Kontrata TAULANT SHPK 650,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje shėrbimi pėr mbikqyrje punimesh pėr objektin: “Rikonstruksion pjesor i zyrave tė Aparatit tė Bashkisė Tiranė” . 251,405 Lidhur Kontrata TAULANT SHPK 33,000.00
Qeverisja Vendore Konispol Rikonstruksioni i rrjetit tė Furnizimit me ujė tė qytetit Konispol-mikqyrje punimesh 1,624,302 Njoftuar Fituesi TAULANT SHPK 1,460,000.00
Qeverisja Vendore Elbasan Loti 2: Mbikqyrje e punimeve per objektin Sistemim-Asfaltim rruga Broshkė dhe Ura mbi lumin Shkumbin - Financuar nga Te ardhurat e bashkise Elbasan 1,468,740 Rishpallje me Lidhje Kontrate TAULANT SHPK 895,000.00
Qeverisja Vendore Elbasan Loti 3: Mbikqyrje e punimeve per objektin Rikualifikimi urban i sheshit Valmi - Financuar nga te ardhurat e Bashkise Elbasan 936,811 Rishpallje me Lidhje Kontrate TAULANT SHPK 730,712.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Loti 1: Projektim Rikonstruksion Rruga Degėzim Isuf Sokoli 124,000 Lidhur Kontrata TAULANT SHPK 98,717.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Loti 2: Projektim Rikonstruksion Rruga Degėzim Qazim Llazani 208,000 Lidhur Kontrata TAULANT SHPK 165,589.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Loti 3: Projektim Rikonstruksion Rruga Degėzim Draēin 586,000 Lidhur Kontrata TAULANT SHPK 466,515.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Loti 4: Projektim Rikualifikim Urban Blloqe Banimi Qemal Draēini (Pallati me Hark) 538,000 Lidhur Kontrata TAULANT SHPK 428,302.00

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data