Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
5 BOSHNJAKU.B-PESE VELLEZERIT 9 313,471,690 9 313,471,690 305,397,188

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Pustec Rikonstruksion "Shkolla e Mesme e Bashkuar Pustec. 22,581,165 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B-PESE VELLEZERIT 18,737,420.00
Qeverisja Vendore Peqin Rikonstruksion dhe ndertim palestre se shkolles se mesme Pajove Mustafa Kemal Ataturk 54,320,433 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B-PESE VELLEZERIT 54,208,454.00
Qeverisja Vendore Rrogozhinë Rikonstruksion dhe shtese anesore e shkolles, Haxhi QEHAJ, Bashkia Rrogozhine 78,955,194 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B-PESE VELLEZERIT 78,470,502
Qeverisja Vendore Peqin Pastrim dhe sitemim te knalait kullues lagja Bardhas -rruga interurbane kryesore Peqin 4,498,333 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B-PESE VELLEZERIT 4,296,520
Qeverisja Vendore Roskovec Rikonstruksioni i rruges Kuman - Luar - Vidhishte, Pr 1900- 4110, L= 2210ml, b=4+2x0.5m. 32,663,612 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B-PESE VELLEZERIT 31,390,744.00
Qeverisja Vendore Peqin Rikonstruksion i shkolles 9 vjeçare: "Demir Godelli" 39,419,187 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B-PESE VELLEZERIT 39,388,721.00
Qeverisja Vendore Roskovec Rikualifikim urban rruga kryesore SUK 2 (vazhdim) 22,980,293 Njoftuar Fituesi BOSHNJAKU.B-PESE VELLEZERIT 22,957,887.00
Qeverisja Vendore Peqin Rikonstruksion i shkollës 9-vjeçare Gjocaj 49,721,473 Rishpallje me Lidhje Kontrate BOSHNJAKU.B-PESE VELLEZERIT 49,701,460.00
Qeverisja Vendore Durrës Rikonstruksion rruge në fshatin Borc, Manze dhe Rikonstruksion rruga e varrezave Manze 8,332,000 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B-PESE VELLEZERIT 6,245,480.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data