Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
22 BOSHNJAKU SHPK 32 695,498,095 32 695,498,095 540,438,239

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Berat Shtesė Kontrate : Ndėrtim I linjės sė furnizimit me ujė pėr ujėsjellėsin Morave dhe linja nė Dushnik. 511,300 Lidhur Kontrata +Shtesė BOSHNJAKU SHPK 511,300
Qeverisja Vendore Shijak Pėrmirsim i kushteve tė banimit pėr komunitetin Rom dhe Egjiptian nė Bashkinė Shijak 8,324,690 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU SHPK 7,568,954
Qeverisja Vendore Berat Riasfaltim segmente tė Rrugės Antipatrea, Berat 12,500,000 Njoftuar Fituesi BOSHNJAKU SHPK 12,486,377
Qeverisja Vendore Kavajė Rikonstruksion i rrugės Xhami-Golem 20,877,813 Njoftuar Fituesi BOSHNJAKU SHPK 16,700,101
Qeverisja Vendore Korēė Qendra e kreativitetit 113,667,377 Njoftuar Fituesi BOSHNJAKU SHPK 75,737,090
Qeverisja Vendore Roskovec Projekt zhvillimor pėr fshatin SUK 2 15,067,379 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU SHPK 14,690,074
Qeverisja Vendore Durrės Rikonstruksion rruga Likmetaj dhe Rikonstruksion rruga Fushe Bize-Bize 8,330,000 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU SHPK 7,235,950
Qeverisja Vendore Kavajė Zgjerimi i urės Thertores 7,959,004 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU SHPK 6,370,060
Qeverisja Vendore Librazhd Rikostruksioni i kanalit Gurakuq - Floq, Njesia Administrative Orenje 10,325,613 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU SHPK 9,135,630
Qeverisja Vendore Delvinė Rehabilitim i pjesshėm i kanalit ujitės K-K-5 Bajkaj, Delvinė 12,640,000 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU SHPK 12,401,745
Qeverisja Vendore Mirditė Rehabilitim i kanalit ujitės Nderfushas 7,208,333 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU SHPK 6,727,299
Qeverisja Vendore Pustec Rikonstruksion, sistemim asfaltim rruga Korēė-Gorice Gollomboc 22,903,809 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU SHPK 21,384,545
Qeverisja Vendore Maliq Ndėrtim KUZ Njėsitė Administrative faza I 23,331,451 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU SHPK 16,572,549
Qeverisja Vendore Kavajė Rikonstruksion i rrugės Mandarinat 51,026,096 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU SHPK 39,719,580
Qeverisja Vendore Maliq Kanalet sekondare nė zonėn Velitėrnė, Zvirinė, Pirg, Sovjan 31,897,203 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU SHPK 20,069,804
Qeverisja Vendore Prrenjas Material pėr mirėmbajtjen e rrugėve (ēakull) 3,371,744 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU SHPK 3,277,525
Qeverisja Vendore Prrenjas Rikonstruksion i rrugėve rurale Rrajce,Kotodesh dhe Qukes Qendėr , Bashkia Prrenjas . 9,164,352 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU SHPK 8,325,560
Qeverisja Vendore Elbasan Rehabilitim i K.U.B , K.U.Z (lagja “5 Maji” dhe lagja “Sheh Mahmut Guma”) 13,608,511 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU SHPK 12,315,055
Qeverisja Vendore Maliq Kėmbė mbajtėse ura Orman, Parmakėt ura Pojan mbi lumin Devoll 6,965,360 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU SHPK 6,087,172
Qeverisja Vendore Kavajė Pastrim kanale kulluese te zones Synej Rrakull Karpen Qerret 8,170,950 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU SHPK 6,680,110
Qeverisja Vendore Selenicė Rikonstruksion i Rrugeve te brendshme te qytetit 14,028,600 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU SHPK 13,775,825
Qeverisja Vendore Mallakastėr Ndėrtim shkolle 9 vjeēare 2KT, Kalēeto dhe Kėnd Sportiv nė fshatin Panahor-Mallakastėr - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 49,018,200 Njoftuar Fituesi BOSHNJAKU SHPK 48,510,624
Qeverisja Vendore Roskovec Ndertim Rrethrrotullimi ne Anen Lindore ne Unazen Roskovec - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise 7,530,250 Njoftuar Fituesi BOSHNJAKU SHPK 7,396,955
Qeverisja Vendore Korēė Loti 2: Hidrant vadites 1,333,330 Njoftuar Fituesi BOSHNJAKU SHPK 1,160,537
Qeverisja Vendore Mat Hidroizolim ne shkolla te arsimit 9-vjecar dhe te mesem 4,083,230 Njoftuar Fituesi BOSHNJAKU SHPK 3,375,614
Qeverisja Vendore Lushnje Rikonstruksion i rruges Dervish Gina - Financuar nga Grant i Pakushtezuar 28,929,800 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU SHPK 18,468,580
Qeverisja Vendore Gjirokastėr Rikualifikim i Hapesirave Publike dhe Rruges Hyrese prane Memorialit te Rilindasve Gjirokaster - Financuar nga Fondi i Zhvillimit tė Rajoneve 83,129,000 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU SHPK 48,516,872
Qeverisja Vendore Memaliaj Rikonstruksion i shkolles 9 vjecare Nimete Progonati. Vlera e Financimit per vitin 2016 eshte 14 719 644 leke - Fondi i Zhvillimit tė Rajoneve 29,439,300 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU SHPK 16,422,392
Qeverisja Vendore Pėrmet Mirembajtje Rrugesh dhe Ujesjellesash te Fshatrave te Bashkise Permet 3,749,730 Rishpallje me Lidhje Kontrate BOSHNJAKU SHPK 3,451,428
Qeverisja Vendore Peqin Rikonstruksion i Ures se Grykshit 3,200,570 Rishpallje me Lidhje Kontrate BOSHNJAKU SHPK 2,976,114

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data