Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
22 BOSHNJAKU.B 39 815,582,184 39 815,582,184 640,943,996

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Berat Asfaltim dhe shtrim rrugėsh me beton, mirėmbajtje me ēakull dhe tombino e mure mbajtes nė njėsitė administrative dhe lagjet e qytetit 61,224,112 Njoftuar Fituesi BOSHNJAKU.B 50,557,548
Qeverisja Vendore Berat Rikonstruksion i repartit te pediatrise ne spitalin e Beratit 12,452,107 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 9,638,841.00
Qeverisja Vendore Peqin Ndertim Ure ne fshatin Fatishe 833,333 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 831,675.00
Qeverisja Vendore Peqin Blerje zhavorri 2,247,124 Rishpallje me Lidhje Kontrate BOSHNJAKU.B 2,243,714.00
Qeverisja Vendore Berat Shtesė kontrate: "Rikonstruksioni i rruges "Stadiumi i vjeter - Stadiumi i ri", rruga "Stadiumi", rruga "Koli Vesho"dhe sheshit para stadiumit - Berat”. 38,677,479 Lidhur Kontrata +Shtesė BOSHNJAKU.B 32,677,479.00
Qeverisja Vendore Peqin blerje kamioncine 2,000,000 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 2,000,000.00
Qeverisja Vendore Korēė Qendra e kreativitetit 113,667,377 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 75,737,090.00
Qeverisja Vendore Berat Riasfaltim segmente tė Rrugės Antipatrea, Berat 12,500,000 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 12,486,377.00
Qeverisja Vendore Kavajė Rikonstruksion i rrugės Xhami-Golem 20,877,813 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 16,700,101.00
Qeverisja Vendore Kavajė Zgjerimi i urės Thertores 7,959,004 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 6,370,060.00
Qeverisja Vendore Shijak Pėrmirsim i kushteve tė banimit pėr komunitetin Rom dhe Egjiptian nė Bashkinė Shijak 8,324,690 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 7,568,954.00
Qeverisja Vendore Maliq Ndėrtim KUZ Njėsitė Administrative faza I 23,331,451 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 16,572,549.00
Qeverisja Vendore Roskovec Projekt zhvillimor pėr fshatin SUK 2 15,067,379 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 14,690,074.00
Qeverisja Vendore Pustec Rikonstruksion, sistemim asfaltim rruga Korēė-Gorice Gollomboc 22,903,809 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 21,384,545.00
Qeverisja Vendore Durrės Rikonstruksion rruga Likmetaj dhe Rikonstruksion rruga Fushe Bize-Bize 8,330,000 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 7,235,950.00
Qeverisja Vendore Librazhd Rikostruksioni i kanalit Gurakuq - Floq, Njesia Administrative Orenje 10,325,613 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 9,135,630.00
Qeverisja Vendore Delvinė Rehabilitim i pjesshėm i kanalit ujitės K-K-5 Bajkaj, Delvinė 12,640,000 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 12,401,745.00
Qeverisja Vendore Mirditė Rehabilitim i kanalit ujitės Nderfushas 7,208,333 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 6,727,299.00
Qeverisja Vendore Kavajė Rikonstruksion i rrugės Mandarinat 51,026,096 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 39,719,580.00
Qeverisja Vendore Maliq Kanalet sekondare nė zonėn Velitėrnė, Zvirinė, Pirg, Sovjan 31,897,203 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 20,069,804.00
Qeverisja Vendore Berat Shtesė Kontrate : Ndėrtim I linjės sė furnizimit me ujė pėr ujėsjellėsin Morave dhe linja nė Dushnik. 511,300 Lidhur Kontrata +Shtesė BOSHNJAKU.B 511,300.00
Qeverisja Vendore Elbasan Rehabilitim i K.U.B , K.U.Z (lagja “5 Maji” dhe lagja “Sheh Mahmut Guma”) 13,608,511 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 12,315,055.00
Qeverisja Vendore Prrenjas Rikonstruksion i rrugėve rurale Rrajce,Kotodesh dhe Qukes Qendėr , Bashkia Prrenjas . 9,164,352 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 8,325,560.00
Qeverisja Vendore Berat Ndėrtim i linjės sė furnizimit me ujė pėr ujsjellėsin Morave dhe linja ne Dushnik 2,649,934 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 2,556,500.00
Qeverisja Vendore Prrenjas Material pėr mirėmbajtjen e rrugėve (ēakull) 3,371,744 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 3,277,525.00
Qeverisja Vendore Kavajė Pastrim kanale kulluese te zones Synej Rrakull Karpen Qerret 8,170,950 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 6,680,110.00
Qeverisja Vendore Maliq Kėmbė mbajtėse ura Orman, Parmakėt ura Pojan mbi lumin Devoll 6,965,360 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 6,087,172.00
Qeverisja Vendore Lushnje Rikonstruksion i rruges Dervish Gina - Financuar nga Grant i Pakushtezuar 28,929,800 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 18,468,580.00
Qeverisja Vendore Selenicė Rikonstruksion i Rrugeve te brendshme te qytetit 14,028,600 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 13,775,825.00
Qeverisja Vendore Pėrmet Mirembajtje Rrugesh dhe Ujesjellesash te Fshatrave te Bashkise Permet 3,749,730 Rishpallje me Lidhje Kontrate BOSHNJAKU.B 3,451,428.00

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data