Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
Qeverisja Vendore Lezhë LEKA 2007 SHPK - V.A.L.E. RECYCLING SHPK 1 4,105,794 1 4,105,794 4,116,560

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Lezhë Kryerjen e shërbimit të pastrimit të qytetit të Lezhës ,si dhe kryerjen e shërbimit të grumbullimit dhe transportit të mbetjeve urbane në njësinë administrative Zejmen , për një periudhë tre mujore 4,105,794 Lidhur Kontrata LEKA 2007 SHPK - V.A.L.E. RECYCLING SHPK 4,116,560.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data