Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Qeverisja Vendore Tiranė H&S Projekt Shpk & Archonstudio Shpk 2 3,317,794 2 3,317,794 3,235,400

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i VII-tė: Studim projektim, pėr objekin: Ndėrtim i godinės sė zjarrfikėsve Qytet Studenti 1,465,215 Lidhur Kontrata H&S Projekt Shpk & Archonstudio Shpk 1,425,200.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i IV-tė: Studim projektim, pėr objektin: Sistemimi dhe Rehabilitimi i Qendrės sė Njėsisė Administrative Zall Bastar 1,852,579 Lidhur Kontrata H&S Projekt Shpk & Archonstudio Shpk 1,810,200.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data