Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
2 DOKSANI G SHPK - CARA SHPK 3 9,990,161 3 9,990,161 6,833,810

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Shijak Rifreskim i lyerjeve në objeket arsimore të bashkisë Shijak 3,328,222 Lidhur Kontrata DOKSANI G SHPK - CARA SHPK 1,686,720.00
Qeverisja Vendore Durrës Riparim i argjinaturës së Erzenit 4,985,000 Lidhur Kontrata DOKSANI G SHPK - CARA SHPK 3,745,400.00
Qeverisja Vendore Shijak Sistemim i hapsirave për varreza në fshatrat Pjezë dhe Sallmone të Njësisë Administrative Xhafzotaj 1,676,939 Lidhur Kontrata DOKSANI G SHPK - CARA SHPK 1,401,690.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data