Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
31 Mbikėqyrės G & L 81 4,818,546 80 4,443,219 5,310,036

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Pukė Mbikeqyrje punimesh pėr objektin Rehabilitimi i Diges Rezervuarit Pukė-Bashkia Puke Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 185,300
Qeverisja Vendore Kavajė Shėrbimi i kolaudimit me objekt Rikonstruksion i rruges kryesore te fshatit Qerret Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 18,705
Qeverisja Vendore Tiranė Kolaudim i punimeve pėr objektin "Mirėmbajtje e thellė e tualeteve nė objektet arsimore" Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 46,800
Qeverisja Vendore Tiranė Kolaudim i punimeve pėr objektin Mirėmbajtje e thellė e sistemit tė ngrohjes nė objektet arsimore Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 45,500
Qeverisja Vendore Tiranė Kolaudim i punimeve pėr objektin "Mirėmbajtje e thellė e instalimeve elektrike nė objektet arsimore" Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 40,900
Qeverisja Vendore Shkodėr Kolaudim i punimeve pėr objektet: Rikualifikim urban blloqe banimi dhe rikonstruksion rrugė Qytet (Rruga "Zabelej") Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 4,800
Qeverisja Vendore Shkodėr Kolaudim i punimeve pėr objektet: Rikualifikim urban blloqe banimi dhe rikonstruksion rrugė Qytet (Rruga Qazim Hoxha) Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 2,900
Qeverisja Vendore Peqin Kolaudimin e punimeve ne objektin Rikonstruksion godine banimi 1-kat per familjet ne nevoje Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 5,800
Qeverisja Vendore Dropull Supervizor F.V.transformator Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 33,728
Qeverisja Vendore Vlorė Mbikqyrja arkologjike e punimeve te germimit te Landfillit ne Sherisht Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 98,000
Qeverisja Vendore Pukė Mbikeqyrje punimesh pėr objektin Rikonstruksion i rruges Lagjia Kukaj ,Bashkia Puke Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 98,000
Qeverisja Vendore Shkodėr Kolaudim i punimeve per objektet: Sistemim asfaltim dhe Rikonstruksion rrugė nė NJ.A. (Rruga "Mollojsve", Bėrdicė Sipėrme) Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 6,900
Qeverisja Vendore Shkodėr Kolaudim i punimeve per objektet: Sistemim asfaltim dhe Rikonstruksion rrugė nė NJ.A. (Rruge te brendėshme, fshati Guri i Zi, (Rruga e Xhamise, Loti 1)) Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 7,800
Qeverisja Vendore Berat Kolaudim punimesh per objektin Rikonstruksioni i Konviktit te djemve te shkolles Kristo Isak"- Berat Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 28,252.43
Qeverisja Vendore Korēė Kolaudimi i punimeve nė objektin Rikonstruksioni I rrugeve rurale dhe informale (Rikonstruksion ne bllokun informal Rr. Qani Qyteza) Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 18,200
Qeverisja Vendore Maliq Kolaudim punimesh pėr tenderin me objekt :FV matėsa linje dhe depo uji Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 4,500
Qeverisja Vendore Maliq Mbikėqyrje punimesh pėr tenderin me objekt :FV matėsa nė linja dhe depo uji Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 16,000
Qeverisja Vendore Durrės Mbikqyrje Rikonstruksion kopshti 1 Maji Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 287,391
Qeverisja Vendore Kamėz Loti i gjashtė: Mbikqyrje e punimeve pėr objektin: “Nd. i rruges (Zgjatimi i rruges Gurre+Gjorice+Zgjatim Rr.Dajti me rr. Argjinatura+Seg qe lidh Rr.zana me rr. Demokracia )” 213,492 Rishpallje me Lidhje Kontrate Mbikėqyrės G & L 187,911.00
Qeverisja Vendore Pogradec Mbikqyrje e objektit "Mirmbajtje ndertese" Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 94,231
Qeverisja Vendore Kavajė Sherbim kolaudimi i punimeve me objekt Rivitalizimi I qendres administrative Luz I vogel, Projektim hapesire publike lulishte ish shkolla 11 Shkurti Synej,Rikualifikimi I rruges hyrese Vorrozen Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 22,820
Qeverisja Vendore Kavajė Sherbim kolaudimi i punimeve me objekt Sistemim asfaltimi I rruges Luz I Vogel (Rruga e Busheve ) Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 19,484
Qeverisja Vendore Krujė Kolaudim i punimeve pėr objektin : Sistemim Asfaltim i rruges Shememi Babaj, Krujė Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 7,600
Qeverisja Vendore Krujė Kolaudim i punimeve per objektin ,Sistemim-asfaltim i rrugės nga Superstrada-Varrezat Katolike Derven, Nj.A.Thumanė, Krujė Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 12,100
Qeverisja Vendore Krujė Kolaudim i punimeve per objektin Sistemim-asfaltim i rrugėve tė Sinurit, fshat Fushė Krujė, Nj.A.Fushė Krujė Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 7,900
Qeverisja Vendore Delvinė Mbikqyrje e punimeve te objektit Sistemim rruge te brendshme ne lagjen Sinan Ballaci,Delvine Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 74,884
Qeverisja Vendore Gjirokastėr Mbikqyrje e punimeve per objektin: Rikonstruksion i rrugices Kapo Baco ne lagjen Varrosh Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 83,735
Qeverisja Vendore Shkodėr Kolaudim i objektit: Rikonstruksion i bllokut te pallateve "Xhabije" Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 38,100
Qeverisja Vendore Urė Vajgurore Kolaudim i objektit Rikualifikimi urban dhe krijimi i ambjenteve te rekreacionit nė fshatin Samaticė Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 17,500
Qeverisja Vendore Kavajė Sherbim mbikqyrje me objekt "Rikonstuksion i rruges Golem-Mali i Robit" Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 103,228

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data