Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
Qeverisja Vendore Korçë 6 D Plan SHPK & HE & SK 11 SHPK 3 2,051,499 3 2,051,499 1,762,636

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Korçë Loti 1- Mbikqyrje e objektit “Sistemim, asfaltim, ne rruget e qytetit (lagjet 4,5,6,8,13 dhe 18) 799,906 Lidhur Kontrata 6 D Plan SHPK & HE & SK 11 SHPK 701,859.00
Qeverisja Vendore Korçë Loti 2- Mbikqyrje e objektit “Sistemim, asfaltim, ne rruget e NJA (fshatrat Bulgarec, Porodine, Biranj, Goskova Poshte dhe Morave) 707,207 Lidhur Kontrata 6 D Plan SHPK & HE & SK 11 SHPK 618,635.00
Qeverisja Vendore Korçë Loti 3 - Mbikqyrje “Rikonstruksioni shkolla 9 vjeçare Naim Frasheri 3 kate & shtese per palester” 544,386 Lidhur Kontrata 6 D Plan SHPK & HE & SK 11 SHPK 442,142.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data