Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3077 26,008 134,596,964,659 19,356 112,640,221,320 98,969,391,833

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Elbasan Blerje goma per makinerite e ASHP-se dhe makinat e DSHPBVM 1,023,292 Njoftuar Fituesi KUJTIMI 06 945,000.00 
Qeverisja Vendore Tiranė Ndėrtim rrjet ujėsjellėsi nė zonėn qė kufizohet nga rrugėt Vangjel Noti,Qemal Dracini, Bruzi dhe Shinat e trenit 12,886,343 Njoftuar Fituesi L.T.E CONSTRUCTION 11,904,218.00 
Qeverisja Vendore Tiranė Ndėrtim tepėrplotėsi dhe shkarkuesi nė Depot e Tiranės. 20,188,819 Njoftuar Fituesi KURTI - 07" SHPK & VIANTE Konstruksion 18,772,915.00
Qeverisja Vendore Dibėr Blerje fruta/perime per nevojat e kopshteve dhe cerdheve, 2019. 2,416,667 Njoftuar Fituesi Violeta Kata 2,400,300.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje materiale per sistem ujitje dhe kullim 1,937,011 Njoftuar Fituesi DELIA IMPEX 1,767,750.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Sistemim asfaltim rruga Myzyraj Dobraē 10,539,509 Njoftuar Fituesi Rroku GUEST SHPK 7,902,246.00
Qeverisja Vendore Lezhė Furnizim vendosje te zyrave te informimit turistik. 1,250,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i parė:“Rikualifikimi i sheshit rekreativ nė rrugėn ”Belul Hatibi” 2,666,043 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i dytė: “Rikualifikimi i sheshit nė rrugėn “Irfan Tomini” 2,380,517 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Librazhd Ndertim Ure Tip “ BELI” mbi lumin Shkumbin per lagjen “ Rrethi i Bardhe”, Hotolisht. 7,491,428 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Durrės Rikonstruksion shkolla 9 vjecare Hajdar Dushi 67,612,000 Njoftuar Fituesi LIQENI VII SHA & Ndregjoni SHPK 55,806,699.00 
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje karburant per vitin 2019 3,976,020 Njoftuar Fituesi A&T - O L S I SHPK 3,976,020.00 
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje Tuba dhe Rakorderi 97,998,866 Rishpallje me Njoftim Fituesi
Qeverisja Vendore Patos Blerje baze materiale (asfalt) ne vendodhjen e objekteve Patos, Zharrez ,Grize ,Frasher,Sheqishte,Fshati i Ri. 33,272,649 Njoftuar Fituesi AGBES CONSTRUKSION 32,585,864.00
Qeverisja Vendore Vorė Loti 7 “Kolaudim i punimeve pėr objektin “KUZ Rruga e Mesit dhe e Freskut; Domje; Njėsia Administrative Bėrxull; Bashkia Vorė”. 115,149 Njoftuar Fituesi B-VAAL ENGINEERING 106,292.00 
Qeverisja Vendore Shkodėr Rikonstruksion i rrugės Hafiz Ali Ulqinaku” 6,118,045 Njoftuar Fituesi Karl Gega SHPK 5,410,650.00
Qeverisja Vendore Vlorė REHABILITIM I KANALIT KALLAFET DHE BABICE VLORE-SKEMA UJITESE VLU9 BABICE DEGA MAJTAS DHE DJATHTAS 4,391,333 Njoftuar Fituesi SARDO SHPK 4,027,779.00
Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe Loti II: Supervizim Ndertim Lera 102,458 Njoftuar Fituesi NOVATECH STUDIO 93,144.00 
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksion rrjet ujėsjellėsi tė rrjetit tė vjetėr nė rrugėt qė lidhen me Rrugėn e Kavajės, Mihal Duri , Kont Urani 23,997,834 Njoftuar Fituesi L.T.E CONSTRUCTION 22,277,966.00
Qeverisja Vendore Pogradec Vrojtimi dhe sinjalizimi me kamera, sistem alarmi dhe akses kontrolli per vitin 2019. 4,166,500 Njoftuar Fituesi IRAL shrsf & SHKELQIMI 07 3,950,000.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Mbikqyrje punimesh ne objektin “Ndertim stacion pompimi dhe rrjeti Ujesjellesit Kullaj 945,000 Njoftuar Fituesi ARENA MK 846,238.30 
Qeverisja Vendore Lushnje Rikonstruksioni I Shkolles Thanas Bozo,Ndertimi I Palestres Dhe Terrenet SportiveNjesia Administrative Kolonje ,Kolonje ,Bashkia Lushnje 65,437,914 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Durrės Blerje uniforma pėr Policinė Bashkiake 1,563,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz “Blerje lėnde djegėse pėr ngrohje nė Shkolla, Kopsht dhe Ēerdhe pėr vitin 2019”. 1,738,800 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Lezhė Rikonstruksion i rruges Princat e Kuvendit ne lagjen Gurra. 3,495,974 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Lezhė Rikonstruksion I rrugeve te brendshme ne lagjen e spitalit 5,235,790 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Lezhė Sistemim asfaltim i rrugeve te brendshme ne fshatin Tresh 6,852,483 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Lezhė Rikonstruksion I rruges Ungrej-Kalivac 1,500,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Lezhė Sistemim i oborrit te pallatit nr. 28 Lagja Beselidhja Lezhe 2,144,229 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Lezhė Rikonstruksion I rrugeve te brendshme ne lagjen e spitalit 5,235,790 Shpallur Procedura

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data