Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3409 30,521 163,900,897,169 23,107 134,276,439,856 117,601,169,120

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Lushnje Blerje materiale elektrike per 24 muaj 8,333,333 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vau i Dejės Blerje Karburanti per vitin 2020 20,033,100 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Furnizim me karburant per automjetet 37,000,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Patos Ndertim i KUZ-se pergjate rruges Ēameria 1,139,241 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Bulqizė Blerje makine pastrimi 1,166,667 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vlorė Blerje pjese kembimi per inverterat e stacionit te pompimit te SH.A UK Vlore viti 2020 2,655,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Durrės Mbikqyrje per prokurimin me objekt: Permiresim i furnizimit me uje lagja nr. 1, Vardardhe, nj. adm Sukth, Bashkia Durres 2,259,969 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Cėrrik Dezinfektim dhe materiale dezinfektimi per shkak te rinisjes se mesimit ne kushtet e pandemise Covid -19 1,458,500 Njoftuar Fituesi LOERMA 1,434,200.00
Qeverisja Vendore Peqin Blerje e produkteve ushqimore dhe jo ushqimore ne ndihme te shtresave ne nevoje per perballimin e gjendjes se fatkeqesise natyrore te shkaktuara nga C 1,800,000 Njoftuar Fituesi ENXHI BALLA 1,798,200.00
Qeverisja Vendore Skrapar Blerje Fadrome e re per nevojat e Ndermarrjes se Sherbimeve Publike , Skrapar 10,000,000 Njoftuar Fituesi ELMAZAJ KONSTRUKSION 9,980,000.00
Qeverisja Vendore Gjirokastėr Materiale hidraulike per mirembajtjen e rrjetit hidraulik 4,729,758 Njoftuar Fituesi ERVIN LUZI 3,890,005.00
Qeverisja Vendore Durrės Mbikqyrje per prokurimin me objekt Sistemimi i furnizimit me uje te zones Turistike Hamallaj, Faza II, njesia adm. Sukth, Bashkia Durres 2,282,392 Njoftuar Fituesi INSTITUTI DEKLIADA - ALB 2,038,605.00
Qeverisja Vendore Himarė Pastrimi dhe mirembajtja e kanaleve vaditese 8,345,612 Njoftuar Fituesi ELKRI&Co SHPK 7,999,972.00
Qeverisja Vendore Gramsh Rikonstruksion i rruges Unaza e qytetit 20,833,042 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje materiale per pastrim 4,166,632 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Durrės Sigurim i aseteve 15,900,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Dezinfektim, dezinsektim, deratizim ambientesh 1,748,672 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Elbasan Blerje mallrash per krijimin e kushteve ne institucionet e Arsimit Parauniversitar per mbylljen e vitit shkollor 2019-2020 per klasen XII 845,667 Njoftuar Fituesi 779,340.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rindertimi i banesave individuale, brenda dhe jashte zonave te reja per zhvillim, ndertimin dhe rikonstruksionin e infrastruktures publike si dhe ēdo nderhyrje tjeter ne funksion te rindertimit te banesave individuale, jashte zonave te reja per zhvillim. (Programi i Rindėrtimit) 2,123,598,655 Rishpallur Prokurimi
Qeverisja Vendore Elbasan Rikonstruksion rrjeti kryesor dhe shperndares Rr. Kongresi i Permetit, (NSHU), L. Dyli Haxhire, Elbasan, Rikonstruksion i rrjetit te brendshem te pallateve me kollone te brendshme qyteti Elbasan, Rikonstruksion linja kryesore STP Byshek – Depo Mlize, Shus 127,360,321 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Rinovimi i Suportit te Infrastruktures Qendrore te UKT sh.a 20,996,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Belsh Ndriēimi rrugor me ndriēues Solar LED 60w Per lagjet Dragot, Hyse, Qafshkalle, Tafan, Bashkia Belsh. 12,307,198 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Pogradec Sistemim Blloku Nr. 5, (Segmenti Jani BASHO) 3,720,817 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i gjashte: Mbikqyrja e punimeve per objektin: Rikonstruksion rrjet ujesjellesi ne zonen tek Rruga Mine Peza 650,616 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i trete: Mbikqyrja e punimeve per objektin: : Mbikeqyrje te punimeve per objektin Permiresim furnizimi me uje ne bllokun e kufizuar nga rruget Rr.Robert Shvarc, Liman Kaba, Skender Luarasi dhe Hasan Alla 1,305,740 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Has Ndertim Lere Plasmasi "Ara e Mrizit"-EP.Helshan, "Shpati i Gjurajve"-EP.Helshan, "Shpati i Brozhmilles"-EP. Krume 2,106,591 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Sarandė Sinjalistika horizontale dhe vertikale 5,833,333 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i tete: Mbikqyrja e punimeve per objektin: Ndertim rrjeti Ujesjellsi Rruga e Durresit 827,081 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i shtate: Mbikqyrja e punimeve per objektin: Ndertim rrjet kanalizimi Rruga e Durresit’ 2,252,559 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i peste: Mbikqyrja e punimeve per objektin: Ndertim rrjet ujesjellesi ne rrugen Ymer Haxhi Prizreni, ndertim rrjet ujesjellesi ne rrugen Tajar Zavalani, Pjeter Arbnori, Sulejman Pashe Ballgjini 378,644 Shpallur Procedura

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data