Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
3 FUSHA SHPK 49 5,093,209,189 48 4,939,951,945 4,785,231,010

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Vorė Furnizim Vendosje e Linjes sė Ujėsjellėsit nė Rrugėn e Fshatit Kodėr Bėrxull 11,663,721 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 11,353,020.00
Qeverisja Vendore Tiranė Mjete dhe paisje te tjera teknike (stola, kosha) 33,259,700 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 33,120,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shtesė kontrate pėr objektin“Pastrimi i pjesės Perėndimore - 2 Qytetit Tiranės" 19,298,414 Lidhur Kontrata +Shtesė FUSHA SHPK 19298414.1666667
Qeverisja Vendore Vorė Shtesė Kontrate: Shėrbimi i pastrimit nė Bashkinė Vorė 8,318,350 Lidhur Kontrata +Shtesė FUSHA SHPK 8,318,350.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rikualifikimi Urban i Sheshit Skėnderbej, Faza e II-tė.
Financuar nga Fondi i Zhvillimit tė Rajoneve
979,884,648 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 978878878.78
Qeverisja Vendore Vorė Furnizim Vendosje Pemė Dekorative 1,666,000 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 1,659,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Ndėrtim i kėmbėve tė Urės Mėnik mbi lumin Erzen 13,000,000 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 12,837,934.00
Qeverisja Vendore Tiranė Ndėrtim parkim nėntokėsor, Sheshi Skėnderbej 224,992,000 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 222,719,919.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksione objekte rekreative, sanitare, Info-Point, objekte shėrbimi nė Parqe 8,333,320 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 8,238,773.00
Qeverisja Vendore Roskovec Sistemim, Asfaltim i Rruges se fshatit Kurjan - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 123,572,000 Njoftuar Fituesi FUSHA SHPK 119,863,242.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje Stola dekorativė, Kosha - Financuar nga Fondi i Bashkise Tirane 8,333,330 Njoftuar Fituesi FUSHA SHPK 8,220,000.00
Qeverisja Vendore Vorė Sistemim, Asfaltim - Rikonstruksion Segmenti Rruga Shehelereve - Rruga Koder, Berxull - Financuar nga Te ardhurat e Bashkise Vore 67,554,000 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 67,502,822.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rikualifikim Urban i Sheshit Skėnderbej, Faza e I-rė - Financuar nga Fondi i Zhvillimit tė Rajoneve 533,403,000 Njoftuar Fituesi FUSHA SHPK 527,535,937.00
Qeverisja Vendore Vorė Sherbimi i pastrimit ne Bashkine Vorė 42,915,000 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 42,820,777.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje Stola Dekorative dhe Kosha 8,333,260 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 8,310,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Pastrimi i pjesės Perėndimore - 2 tė Qytetit tė Tiranės 174,670,000 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 173,705,020.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shpenzime per mirėmbajtjen e rrjetit rrugor - Fondi i Bashkisė Tiranė 2,500,330 Njoftuar Fituesi FUSHA SHPK 2,467,500.00
Qeverisja Vendore Tiranė Pastrimi i pjesės Perėndimore - 2 tė Qytetit tė Tiranės 44,235,700 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 44,192,673.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shtesė Kontrate pėr objektin: Pastrimi i pjesės Perėndimore -2 tė qytetit tė Tiranės 34,545,400 Lidhur Kontrata +Shtesė FUSHA SHPK 34,538,700.00

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data