Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3077 26,008 134,596,964,659 19,356 112,640,221,320 98,969,391,833

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe Mirembajtje dhe riparim automjetesh 2,964,500 Njoftuar Fituesi LUIGJ NARKAJ 2,892,342.00 
Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe Ndertim Lera 4,049,738 Shpallur Procedura NIKA SHPK 3,988,228.00 
Qeverisja Vendore Korēė Rikonstruksioni i rrugeve rurale dhe informale( Rikonstruksion ne bllokun informal Rr. Qani Qyteza 7,081,774 Njoftuar Fituesi Alb Korēa 2002 SHPK 3,700,181.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje materiale kompjuterike 2,995,305 Njoftuar Fituesi PC STORE SHPK 2,656,350.00
Qeverisja Vendore Vlorė SHERBIME MJETESH ESKAVATORE 1,500,000 Njoftuar Fituesi SEMANI SHPK 1,492,610.00
Qeverisja Vendore Kolonjė Loti 2: Blerje Kamion per Sherbimet Publike 2,500,000 Njoftuar Fituesi DURO 2,300,000.00
Qeverisja Vendore Kolonjė Loti 1: Blerje Fadrome per Sherbimet Publike 3,600,000 Njoftuar Fituesi DURO 3,300,000.00
Qeverisja Vendore Bulqizė Blerje materiale e mallra per riparim e mirmbajtjen e kopshteve . shkollave dhe objekte te tjera te Bashkise Bulqize per vitin 2019 4,166,667 Njoftuar Fituesi ERVIN LUZI 3,700,000.00
Qeverisja Vendore Lezhė Furnizim me materiale elektrike per ndricimin rrugor per vitin 2019 11,972,500 Lidhur Kontrata "DRINI A" 8,752,200.00
Qeverisja Vendore Klos Blerje tubash per ujesjellesat e fshatrave 1,416,667 Lidhur Kontrata Ilir Dedolli 1,376,400.00
Qeverisja Vendore Devoll Materiale per ndertimin e rrjetit te brendshem Cete 2,049,500 Njoftuar Fituesi A.M.U SHPK 2,019,940.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i tretė: “Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Venie ne pune e rrjetit te ri te ujesjellisit ne zonen e vilave selite dhe rikonstruksin rrjeti ne rruget V.Hobdari, F. Bodinaku, dhe zonen e kufizuar nga rruga S. Delvina, J.Vrioni” 174,702 Njoftuar Fituesi Zenit 06 SHPK 147,825.00
Qeverisja Vendore Dibėr Blerje mish i fresket per nevojat e kopshteve dhe cerdheve, 2019. 1,083,333 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Sherbim i ruajtjes se sigurise jo e armatosur ne Don Bosko 1,334,030 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Sherbim i Ruajtjes dhe Sigurise Fizike (Nje vend roje) per Qendren Kulturore Tirana 3,318,189 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Mirembajtje e thelle e tualeteve ne objektet arsimore 36,657,445 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kavajė Sherbim i Pastrimit Qytetit Kavaje 164,120,397 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Divjakė Blerje materiale per ndertimin e kendeve te lojrave per femije 1,666,667 Lidhur Kontrata FALGEO 1,578,200.00
Qeverisja Vendore Kuēovė NDĖRTIM I SHKOLLĖS 9 VJEĒARE 18 TETORI 64,093,023 Njoftuar Fituesi ARKONSTUDIO SHPK-Ed Konstruksion SHPK 62,150,364.00
Qeverisja Vendore Kavajė Ndertim i shkolles 9 vjecare Golem,Kavaje 118,762,454 Njoftuar Fituesi VLLAZNIA I.S SHPK&NDREGJONI SHPK 117,685,674.00 
Qeverisja Vendore Rrogozhinė Blerje automjete per nevojat e Bashkise Rrogozhine 13,500,000 Lidhur Kontrata TIMAK 13,400,000.00
Qeverisja Vendore Elbasan Permiresim i shtresave rrugore dhe ndertim muri mbajtes ne rrugen rurale "Aksi Labinot - Fushe - Bize", Njesia Administrative Labinot - Fushe dhe Labinot Mal 6,512,793 Njoftuar Fituesi BAJRAMI N SHPK 4,558,399.00
Qeverisja Vendore Dropull Pastrimi I kanalit ushqyes Aj jorgj- Vrisera Fshat , Vadites Bularat- Zervat dhe Dervician- Goranxi 1,823,903 Njoftuar Fituesi MANE/S 1,820,900.00
Qeverisja Vendore Urė Vajgurore Rikualifikimi urban dhe krijimi i ambjenteve te Rekreacionit ne fshatin Donofrose 8,264,954 Njoftuar Fituesi RAFIN COMPANY SHPK 8,117,187.00
Qeverisja Vendore Vau i Dejės Sistemim oborrit dhe terreneve sportive,shkollat 9-vjeēare, Fshati Ri, Rranxa, Naraē, Nenshate, Barbullush, Kukel 11,516,666 Njoftuar Fituesi Shpresa-Al SHPK 10,894,474.00
Qeverisja Vendore Rrogozhinė Ndertimi i stacioneve te pompimit ne territorin e Bashkise Rrogozhine 2,607,600 Lidhur Kontrata SHAMO CONSTRUCTION SHPK 2,402,900.00
Qeverisja Vendore Mallakastėr Ndertim 3 ura ne rrugen e fshatit Metoh 4,583,333 Lidhur Kontrata GRAND KONSTRUKSION M & FLED 4,191,609.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje dhe montim pompa uji 7,101,816 Njoftuar Fituesi Climacasa SHPK&AL-TEK SHPK 6,980,000.00
Qeverisja Vendore Rrogozhinė Riparim rrugesh mbushje me cakull dhe skarifikim, ne territorin e Bashkise Rrogozhine 2,299,766 Lidhur Kontrata M U R A T I SHPK 1,822,900.00
Qeverisja Vendore Vau i Dejės Supervizion punimesh per objektin : "Ujesjellesi i Vau Dejes" 1,148,534 Njoftuar Fituesi PALMA CONSTRUCION SHPK 750,000.00

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data