Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 1888 11,504 138,151,544,179 21,032 121,490,463,457 107,188,987,179

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje 1 (nje) bilete udhetimi vajtje-ardhje, per ne Munich, Gjermani . Njoftuar Fituesi Ermal Osmėnaj 67,500.00
Qeverisja Vendore Rrogozhinė Blerje klori per nevoja te institucionit 2,500,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje pajisje te Teknologjise se Informacionit dhe Komunikimit (TIK) 2,495,991 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Mallakastėr Materiale mirembajtje objektesh shkollat zyra 3,333,333 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Pustec Blerje lende djegese per ngrohje (dru zjarri) 1,003,200 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje pjese metalike 4,613,083 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vorė Blerje karburant per nevojat e Bashkise Vore, Faza II 833,333 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Dibėr Blerje materiale te ndryshme per mirembajtjen e sistemit elektrik ne objekte dhe ndriēimit publik, 2019. 1,250,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Fier Blerje kompjuterash dhe pajisje elektronike 8,302,109 Njoftuar Fituesi PC STORE SHPK 7,320,950.00
Qeverisja Vendore Kėlcyrė Ndėrtimi i Rrjetit tė Jashtėm tė Ujėsjellėsit Kėlcyrė. 151,169,770 Njoftuar Fituesi BE-IS SHPK - Hastoci SHPK 150,720,070.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksion i Sheshit te parkimit te Selman Stermasi 15,242,949 Njoftuar Fituesi V.A.S. Konstruksion & Rroku GUEST 15005877.33
Qeverisja Vendore Elbasan Rikonstruksion I rrjetit te brendshem ekzistues te linjave ne rruget 11 Nentori, rruga Ali Caushi, rruga Faik Neziri, rruga Veli Stafa, nje pjese te lagjes Clirimi dhe 11 Nentori te Bashkise Elbasan 23,002,330 Lidhur Kontrata BAJRAMI N SHPK 22,473,891.00
Qeverisja Vendore Durrės Blerje Gaz per gatim per QEA 1,575,000 Njoftuar Fituesi KASTRATI 1,436,604.00
Qeverisja Vendore Skrapar Ndėrtim i Kanalit Ujites Fshati Barē, Njėsia Administrative Gjerbės 2,389,714 Njoftuar Fituesi SARDO SHPK 1,879,000.00
Qeverisja Vendore Prrenjas Blerje pajisje kompjuterike dhe elektronike per administraten dhe arsimin 1,459,443 Njoftuar Fituesi Blueprint Technologies 1,267,090.00
Qeverisja Vendore Pukė Sherbim per prerje,transport dru zjarri per furnizimin e banorve dhe enteve te Bashkise Puke 4,894,650 Rishpallur Prokurimi
Qeverisja Vendore Lezhė Studim-projektimi sipas detyrave te projektimit i objekteve
• Rikonstruksion i shkolles 9-vjecare Fran Ivanaj, ne Ishull-Shengjin
• Rindertim i shkolles 9-vjeēare At Zef Pllumbi, Shengjin
• Ndertim i ujesjellesit ne fshatrat Pllane, Zejmen, Markat
9,819,439 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Pukė Sistemi dinamik te biletave te transportit ajror nderkombetare me destinacion Komunen e Signa ne Itali Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Peqin Blerje dru zjarri 2,500,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Shpenzime per udhetime e dieta jashte vendit (Tirane – Strasburg (France) Njoftuar Fituesi Aida Tiko 78,000.00
Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe Bileta avioni Njoftuar Fituesi Aida Tiko 99,700.00
Qeverisja Vendore Sarandė Riparim tavane Universiteti Sarande 1,250,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Prrenjas Blerje kaldaje per shkollen 9-vjeēare Dilaver Nezha Qukes. 1,416,500 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Pukė Sistemi dinamik te biletave te transportit ajror nderkombetare me destinacion Komunen e Signa ne Itali (Tirane-Firence-Tirane) Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Shpenzime te tjera per Administrim dhe Mirembajtje e Stadiumit 'Loro Borici'(Mirembajtje e tapetit te fushes)” 1,256,400 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Shpenzime te tjera per Administrim dhe Mirembajtje e Stadiumit 'Loro Borici' 799,988 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Selenicė Punime riparimi ne kopeshte dhe shkolla te Bashkise 4,899,894 Lidhur Kontrata C O L O M B O SHPK 3,536,500.00
Qeverisja Vendore Mat Blerje automjet( fuoristrade) per sherbimin zjarrefikes 2,375,000 Njoftuar Fituesi C L A S S I C 2,370,000.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje materiale elektrike 2,008,925 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje gaz i lengshem 3,214,200 Shpallur Procedura

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data