Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3077 26,008 134,596,964,659 19,356 112,640,221,320 98,969,391,833

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Durrės “Blerje materiale inerte” 6,999,433 Njoftuar Fituesi 2AF ALBANIA GROUP SHPK 6,892,000.00
Qeverisja Vendore Belsh Mbikėqyrje Projekti “Rikonstruksioni i Shkollės Mesme Belsh” “Sami Frashėri “. 1,100,000 Njoftuar Fituesi ARENA MK 949,200.00
Qeverisja Vendore Kukės Blerje Matesa Uji 2,506,667 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje bilete per transport ajror . Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kėlcyrė "Skema Ujitese Ballaban,Ujitja e Fushes Ballaban vazhdimi 23,308,514 Lidhur Kontrata HITO 94 SHPK 22,820,539.00
Qeverisja Vendore Kamėz Ndertim KUN Rruget Kamez. 39,097,860 Njoftuar Fituesi ARJEIL SHPK 36,776,400.00
Qeverisja Vendore Elbasan Loti III : Mbikqyrja e punimeve per: Asfaltim i rruges "Baba Sherif Cani", Lagjja "Shenkoll" dhe rikonstruksion i rruges "Haki Ballshi 377,500 Lidhur Kontrata LENI-ING 322,240.00
Qeverisja Vendore Lezhė Sistemim, asfaltim i rruges Superstrade-Piraj 14,996,866 Lidhur Kontrata ALMO KONSTRUKSION 12,229,200.00
Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe Mirembajtje Objektesh 9,790,698 Njoftuar Fituesi NIKA SHPK 9,613,087.00
Qeverisja Vendore Vlorė BLERJE DHE TRANSPORT RERE BITUMINOZE. 10,208,333 Lidhur Kontrata DOKSANI-G SHPK 7924714.2
Qeverisja Vendore Pogradec Sinjalistike horizontale dhe vertikale 1,248,066 Njoftuar Fituesi IDK – Konstruksion 1,049,150.00
Qeverisja Vendore Devoll Materiale per Lyerjen e Shkollave 1,250,000 Lidhur Kontrata GENTIAN HORIETI 1,075,875.00 
Qeverisja Vendore Vlorė Pastrimi i kanalit tek ish- Fusha e Aviacionit dhe transporti i dherave e mbeturinave te ndertimit PK1-PK8 L=2350m 2,366,910 Njoftuar Fituesi 2 N 1,796,730.00
Qeverisja Vendore Vlorė TABELA SINJALISTIKE 2,500,000 Lidhur Kontrata IDK – Konstruksion 2,499,160.00
Qeverisja Vendore Tiranė Mbikqyrja e punimeve per objektin: Kompletimi i nensistemit te Qendres se Kontrollit te Trafikut me kamera televizive me qark te mbyllur dhe integrimi i tij me nensistemet e tjera te qendres 725,379 Lidhur Kontrata ARENA MK 597,938.00
Qeverisja Vendore Korēė Mirembajtja e varrezave publike dhe te deshmoreve 3,577,494 Njoftuar Fituesi KORSEL SHPK 3,576,294.00 
Qeverisja Vendore Bulqizė Pjese nderimi automjetesh 2,312,500 Lidhur Kontrata Dritan Xheka 2,310,000.00
Qeverisja Vendore Vorė Loti 2 "Sistemim Asfaltim I Rruges Superstrada Rinas – Lagja Sefa, Lagjia Bruke", Bashkia Vore. 2,516,625 Njoftuar Fituesi ARABEL STUDIO & HMK - Consulting 2,224,802.00 
Qeverisja Vendore Vorė Loti 1 "Sistemim Asfaltim I Rruges Zajza, Njesia Administrative Domje, Bashkia Vore. 1,650,042 Njoftuar Fituesi ARABEL STUDIO & HMK - Consulting 1,650,000.00 
Qeverisja Vendore Tiranė Qendėr kontrolli (faza e dytė) 2,500,000 Lidhur Kontrata XPERT SYSTEMS 2,350,000.00
Qeverisja Vendore Devoll Blerje tombino dhe kubike betoni 831,300 Lidhur Kontrata BAĒI - EL 2003 SH.P.K 790,000.00
Qeverisja Vendore Prrenjas Rikonstruksion rruge lagjia e Alles-Sutaj 833,216 Njoftuar Fituesi MONA 708,268.00
Qeverisja Vendore Kavajė Rikonstruksion i rruges Rrakull, Synej 1,629,155 Njoftuar Fituesi K.M.K 1,252,700.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rikualifikimi i mikrohapesirave te gjelbra 4,100,000 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 4,079,632.00 
Qeverisja Vendore Tiranė ’’Rehabilitimi i fasades se pallatit te kryqezimi i rruges se Dibres me Unazen e Vogel’’ 26,265,709 Rishpallje me Lidhje Kontrate Everest”shpk & “Klajger Konstruksion”Shpk & “Alko Impex General Konstruksion 23,384,498.00
Qeverisja Vendore Tiranė Ndertimi i segmentit rrugor nga rreth-rrotullimi Mullet deri te ura ne fshatin Qeha. 208,243,181 Rishpallje me Lidhje Kontrate Sterkaj & V.A.S. Konstruksion 158033075.03
Qeverisja Vendore Elbasan Asfaltim i rruges se varrezave ne Kuqan, Njesia Administrative Shirgjan 12,286,294 Lidhur Kontrata BLERIMI SHPK 8,498,602.00
Qeverisja Vendore Elbasan Rikonstruksion i shkolles 9-vjeēare "Jorgji Dilo", Elbasan 105,348,164 Lidhur Kontrata Ergi SHPK & Inerti SHPK 102,739,096.00
Qeverisja Vendore Cėrrik Riparimi i Stacionit te pompave ne zonen e Shelgut, Bashkia Cerrik " 7,890,900 Lidhur Kontrata Ergi SHPK 7,856,105.00
Qeverisja Vendore Elbasan Asfaltim i rruges Baba Sherif Cani, lagja "Shenkoll" dhe rikonstruksion i rruges "Haki Ballshi 29,215,461 Lidhur Kontrata BAJRAMI N SHPK 26991785.5

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data