Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 2799 21,442 111,858,867,480 16,082 96,562,124,796 85,657,910,714

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Berat Blerje karburant per nevojat e bashkise dhe drejtorive vartese 13,673,604 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Mirėmbajtje Sistem Biletarie 980,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Mirėmbajtje Dhomė Serveri 2,999,900 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Rikualifikim i terreneve sportive ne shkollat Oso Kuka, Bashkia Shkoder, Ana e Malit, Oblike, At Gjon Karma, Gur i Zi. 37,585,085 Rishpallje me Lidhje Kontrate GLAVENICA 26,226,219.00
Qeverisja Vendore Vorė Rikonstruksion i Shkolles 9 Vjecare Mucaj 2,196,000 Lidhur Kontrata Bami SHPK 2,193,009.00
Qeverisja Vendore Vlorė Blerje klori per vitin 2018 10,560,000 Njoftuar Fituesi ATLANTIK 3 10,550,000.00
Qeverisja Vendore Mat Blerje baze materiale per konviktin 3,718,452 Njoftuar Fituesi BOLT SHPK 2,841,940.00
Qeverisja Vendore Shijak Punime rrugore nė fshatin Kėnetė tė NjA Gjepalaj dhe fshatrat Karreē dhe Bilalas tė NjA Maminas 1,056,278 Rishpallur Prokurimi
Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz Rikonstruksion i Shkolles 9-vjeēare Fierze Njesia Administrative Fierze. 27,664,246 Njoftuar Fituesi VLLAZNIA NDERTIM I.S 27,534,895.00
Qeverisja Vendore Vorė Blerje Dru zjarri per shkollat dhe kopshtet, bashkia Vore 1,248,000 Lidhur Kontrata HOREAL Expo Group 1,237,600.00
Qeverisja Vendore Cėrrik Stacione autobusi dhe sinjalistikė 8,199,986 Lidhur Kontrata S I R E T A 2F 7,800,000.00
Qeverisja Vendore Krujė Rikualifikimi i dy qendrave urbane te qytetit 1,577,673 Njoftuar Fituesi SARK SHPK 1,293,825.00
Qeverisja Vendore Krujė Sistemim Asfaltim i Rruges nga Rruga e Tregut Pallati i Kultures Kruje 4,823,939 Njoftuar Fituesi SARK SHPK 4,116,743.00
Qeverisja Vendore Krujė Ndėrtim i linjės kryesore tė ujėsjellėsit Bubq-Lagjia Doda, Nj.A.Bubq 2,373,018 Njoftuar Fituesi SARK SHPK 1,787,692.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksion rrjet shpėrndarės ujėsjellėsi nė zonėn e Sharrės 4,053,435 Rishpallur Prokurimi
Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz Mirembajtje te Rrugeve Rurale ne Bashkine Fushe-Arrez. 1,205,833 Njoftuar Fituesi OUEN & Shpresa-Al SHPK 1,179,634.00
Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz Rikonstruksion i pjesshem i rrjetit te ndriēimit publik ne Qytetin Fushe-Arrez 833,333 Njoftuar Fituesi Shpresa-Al SHPK 831,075.00
Qeverisja Vendore Elbasan Loti V " Mbrojtje nga "Pėrroi i Muēanit" tė tokės bujqėsore Fshati Muēan dhe ndėrtim ure shėrbimi pėr tokat bujqėsore,Njėsia Administrative Tregan." 1,057,694 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Elbasan Loti IV " Mbrojtje nga "Pėrroi Papėr" tė tokės bujqėsore Fshati Pajun (faza II-tė) dhe ndėrtim ure shėrbimi pėr tokat bujqėsore fshati Vidhas, Njėsia Administrative Papėr" 5,475,084 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Elbasan Loti III " Mbrojtje nga "Pėrroi i Vrrushės",tė tokės bujqėsore fshati Kryezjarr (faza e II-tė), dhe ndėrtim ure shėrbimi pėr tokat bujqėsore fshati Gjergjan,Njėsia Administrative Gjergjan. 1,220,910 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Elbasan Loti II " Mbrojtje nga Pėrroi " Gurra Shushicė" dhe Pėrroi " Shalthatė" tė tokės bujqėsore fshati Shushicė dhe ndėrtim ure shėrbimi pėr tokat bujqėsore fshati Shushicė dhe mbrojtje tokės bujqėsore fshati Shelcan,Fushė-Buall dhe Polis valė ,Njėsia Admini 3,256,804 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Elbasan Mbrojtje nga " Pėrroi i Postakavės" dhe "Pėrroi i Kushės"tė tokės bujqėsore fshati Kusarth dhe Balėz,Njėsia Administrative Bradashesh 1,221,177 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Rehabilitimi i rrugėve tė bllokut qė kufizohet nga rrugėt Fabrika e Qelqit, Konferenca e Pezės. Besim Alla dhe Jorgo Panajoti Faza I 208,333,333 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Rehabilitimi i qendrės Administrative Baldushk (Rikonstruksion i godinės sė Njėsisė, shtėpisė kulturės dhe sheshit 42,209,511 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje aktivitete tė ndryshme pėr Bashkinė Tiranė pėr periudhėn 2019-2021. 45,000,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje shėrbimi pėr mirėmbajtjen e objekteve ndėrtimore tė Bashkisė Tiranė 8,489,691 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Regjistri i fermerėve tė Bashkisė Tiranė 48,587,089 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Sarandė Blerje Automjeti Vetėshkarkues i pajisur me Vinc, pėr nevojat e Ndėrmarjes. 2,770,476 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Bulqizė Blerje karburanti 2019, nafte (diesel) Bashkia Bulqize" 8,000,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė «Shėrbim pėr Riparimin e Guarnicionit tė Portės sė Digės Bovillė 1,990,666 Shpallur Procedura

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data