Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Qeverisja Vendore Tiranė 890 3,650 41,636,047,617 2,982 35,505,230,595 31,028,311,659

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tiranė “Konsulencė – Ekspertizė pėr vlerėsimin e objekteve tė dėmtuara nga tėrmeti, Qendra Sociale ‘’Te qendrojme se bashku’’Kombinat”. 1,300,000 Lidhur Kontrata KLODIODA SHPK
Qeverisja Vendore Tiranė Konsulencė-Ekspertizė pėr vlerėsimin e objekteve te dėmtuara nga tėrmeti, pėr “Shkollėn 9-vjecare “Hasan Vogli” 2,737,500 Lidhur Kontrata B-VAAL ENGINEERING
Qeverisja Vendore Tiranė Konsulencė - Ekspertizė pėr vlerėsimin e objekteve tė dėmtuara nga tėrmeti “Shkolla 9-vjecare “Mangull” 1,000,000 Lidhur Kontrata TAULANT SHPK
Qeverisja Vendore Tiranė Konsulencė - Ekspertizė pėr vlerėsimin e objekteve tė dėmtuara nga tėrmeti “Shkolla 9-vjecare “Musine Kokalari”. 3,500,000 Lidhur Kontrata PALMA CONSTRUCION SHPK
Qeverisja Vendore Tiranė Konsulencė - Ekspertizė pėr vlerėsimin e objekteve tė dėmtuara nga tėrmeti “Shkolla 9-vjecare “Pajan” 875,000 Lidhur Kontrata ARKONSTUDIO SHPK
Qeverisja Vendore Tiranė Konsulencė - Ekspertizė pėr vlerėsimin e objekteve tė dėmtuara nga tėrmeti “Shkolla 9-vjecare “Pezė Vogel” 1,041,666 Lidhur Kontrata ARKONSTUDIO SHPK
Qeverisja Vendore Tiranė Konsulencė - Ekspertizė pėr vlerėsimin e objekteve tė dėmtuara nga tėrmeti “Shkolla 9-vjecare “Pezė Helmes” 1,125,000 Lidhur Kontrata ARKONSTUDIO SHPK
Qeverisja Vendore Tiranė Ekspertizė pėr vlerėsimin e objekteve tė dėmtuara nga tėrmeti “Shkolla 9-vjecare “Xhezmi Delli” 1,750,000 Lidhur Kontrata LENI-ING
Qeverisja Vendore Tiranė Shpenzime pėr mirėmbajtjen e mjeteve tė transportit tė Bashkisė Tiranė 4,960,900 Lidhur Kontrata VILNIK MOTORS
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje uniforma sherbimi pėr MZSH-nė 3,012,500 Lidhur Kontrata BLERINA KAPEDANI  
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje uniforma pėr Drejtorinė e Emergjencave Civile dhe Policisė Bashkiake 4,545,000 Lidhur Kontrata GENTIAN SADIKU
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje materiale per riparimin e ndertimin e kazaneve per vitin 2020 4,000,000 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 4,000,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Mirembajtje e automjeteve te Agjencise se Mbrojtjes se Konsumatorit Lidhur Kontrata AUTOVIZION
Qeverisja Vendore Tiranė Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore 4,208,210 Anuluar Procedura VIANTE Konstruksion 3,490,943.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje Rere Kuarcore" 4,996,650 Anuluar Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Mbikqyrja e punimeve per objektin: Shtesa e kontrates me objekt Rikonstruksion rrjet kanalizimi ne Rrugen e Elbasanit 289,470 Lidhur Kontrata +Shtesė G B Civil Engineering 289,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje Leter A4 dhe Boje printeri per vitin 2019 3,588,532 Njoftuar Fituesi MARKETING & DISTRIBUTION 2,911,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Sistemim asfaltim dhe kthimi ne gjendjen fillestare te segmenteve rrugore pas nderhyrjes ne rrjetin e Ujesjellesit dhe Kanalizimeve ne qytetin e Tiranes per vitin 2019 24,998,217 Njoftuar Fituesi
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje materiale per mirembajtjen e rrjetit semaforik 8,300,000 Anuluar Procedura IDK – Konstruksion 7,880,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje panel sanduiē etj 920,000 Anuluar Procedura LUAR Bros 688,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Sherbime te tjera per asortimin e lendes drusore 833,333 Lidhur Kontrata ALMEXWOOD SHPK 828,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shpenzime per qeramarrje per mjete transporti (per lenden drusore) 831,000 Lidhur Kontrata ALMEXWOOD SHPK 829,800.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shtesa kontrates me objekt Rikonstruksion rrjet kanalizimi ne Rrugen e Elbasanit 18,091,920 Lidhur Kontrata +Shtesė G.P.G. COMPANY SHPK 18,091,920.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje uniforma dhe veshje speciale 1,995,800 Lidhur Kontrata GENTIAN HORIETI 1,895,785.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje automjete zjarrefikese per drejtorine e MZSH-se 20,833,333 Lidhur Kontrata TIMAK 20,800,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Ndertimi i Godines se Re te Ujesjellesit. 480,000,552 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje 1 (nje) bilete udhetimi per ne Lubjane, Slloveni Njoftuar Fituesi KELVIN TRAVEL 31,560.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje 5 (pese) bileta udhetimi per ne Bruksel, Belgjike Njoftuar Fituesi KALEMI TRAVEL & TOURS 382,363.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje inerte 44,027,500 Lidhur Kontrata Shpresa-Al SHPK 36,136,600.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksioni i rruges Hamdi Cullhaj 71,237,746 Shpallur Procedura

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data