Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3077 26,008 134,596,964,659 19,356 112,640,221,320 98,969,391,833

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje qese mbeturinash per kosha. 943,200 Rishpallje me Lidhje Kontrate S.L.M. 936,000.00
Qeverisja Vendore Vlorė Zhvillimi i funksionaliteteve dhe shtimi i perdoruesve per faturimin e Takses se Prones 1,960,000 Lidhur Kontrata KREATX 1,950,000.00
Qeverisja Vendore Cėrrik Riparime te sistemit ujites ne territorin e Bashkise Cerrik 23,333,678 Lidhur Kontrata Ergi SHPK + Vellezerit Hysa SHPK 23,289,449.00
Qeverisja Vendore Korēė Shtylla metalike me ndricues 1,000,000 Lidhur Kontrata LUAR Bros 962,500.00 
Qeverisja Vendore Kamėz Ndertim KUN rruga Ali kelmendiAbaz Shehu Paskuqan 2 2,251,651 Lidhur Kontrata LIQENI VII SHA 2,187,400.00
Qeverisja Vendore Vau i Dejės Sistemim i shesheve dhe rrethim i varrezave te fshatrave: Rranxa,Hajmel,Nenshate,Dheu i Lehte 10,000,000 Njoftuar Fituesi Rroku GUEST SHPK 8,491,737.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rehabilitimi i godines se varrezave te deshmoreve (Ndertim-Montim). 5,691,299 Lidhur Kontrata VIANTE Konstruksion 5,405,212.00
Qeverisja Vendore Elbasan Loti III: "Pastrim dhe sistemimi i perroit te Larit, fshati Mengel, Njesia Adminstrative Labinot Fushe". 1,382,530 Lidhur Kontrata FLED SHPK 1,214,190.00 
Qeverisja Vendore Elbasan Loti I: "Sistemim i perroit "Gurra Shushice", Fshati Shushice, Njesia Administrative, Shushice". 2,834,865 Lidhur Kontrata FLED SHPK 2,194,170.00 
Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz Blerje materiale kancelarie per vitin 2019 ne Bashkine Fushe-Arrez. 1,396,667 Njoftuar Fituesi InfoSoft Office 947,701.00
Qeverisja Vendore Durrės Loti II – Blerje furgon mallrash pėr QEA. 1,875,000 Njoftuar Fituesi R&R KOMPANI 1,675,000.00
Qeverisja Vendore Durrės Loti I – Objekti: Blerje autoagregat pėr NSHK 3,750,000 Njoftuar Fituesi R&R KOMPANI 3,150,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Makineri vijėzimi bikomponente koēolate. 2,000,000 Lidhur Kontrata SI.SI-AL SHPK 1,400,000.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Mbikqyrje e punimeve per objektin: Investime ndriēim rrugė dytėsore 158,104 Lidhur Kontrata Tower SHPK 129,723.00
Qeverisja Vendore Kamėz Loti i shtatė “Mbikqyrje e punimeve pėr objektin: “Ndėrtim KUN rruga TIRANA + Berati ”Laknas 62,965 Lidhur Kontrata NOVATECH STUDIO 58,122.00
Qeverisja Vendore Kamėz Loti i pestė “Mbikqyrje e punimeve pėr objektin: “Ndėrtim KUN rruga Ali Kelmendi + Abaz Shehu Paskuqan 2”. 73,179 Lidhur Kontrata NOVATECH STUDIO 67,550.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Investime ndriēim rrugė dytėsore 5,696,598 Lidhur Kontrata PREKA - JUNIK 5649611.7
Qeverisja Vendore Vorė Loti 11 “Kolaudim i punimeve pėr objektin “Rikonstruksion i rruges industriale prane Terminalit te Doganes se Tiranes Bashkia Vore”. 47,914 Lidhur Kontrata B-VAAL ENGINEERING 40,782.00 
Qeverisja Vendore Vorė Loti 16 “Kolaudim i punimeve pėr objektin "Shtesa e rruges “Sistemim - Asfaltim Rrugės Mara, Sistemim - Asfaltim vazhdim i Rrugės Allcaushaj (Faza II), Marikaj dhe Sistemim-asfaltim segmenti i Rrugės sė Llanajve, Marqinet”". 16,285 Lidhur Kontrata B-VAAL ENGINEERING 13,614.00
Qeverisja Vendore Durrės Siguracioni ndertesave. 2,098,000 Njoftuar Fituesi ALB - SIGURACION 2,094,112.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Zėvendėsimi shtyllash zinkat, ndriēuesve tė dėmtuar zinkat dhe i kapakėve tė shtyllave 1,743,588 Lidhur Kontrata PREKA 1,710,790.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje kamion 4 aks 5,200,000 Lidhur Kontrata AZ Trading 5,099,000.00
Qeverisja Vendore Mallakastėr Blerje materiale elektrike 4,166,667 Lidhur Kontrata FREDI ELECTRONIC 4,144,670.00
Qeverisja Vendore Bulqizė Prodhim lende djegese (dru zjarri) per nevoja te Bashkise Bulqize 4,250,000 Lidhur Kontrata Artan Skuka 4,231,950.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje pjese kembimi 4,600,000 Lidhur Kontrata SI & CO COMPANY 4,569,100.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i katert: Mbikqyrja e punimeve per objektin: Rikonstruksioni i shkolles 9 vjecare 1 Qershori 838,052 Lidhur Kontrata NOVATECH STUDIO 735,396.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i parė: “Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Rikonstruksion i Biblotekės sė Qytetit, Nj.A 2”, 38,128 Lidhur Kontrata INFRATECH SHPK 30727.5
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i tretė: “Mbikqyrja e punimeve pėr objektin:”Rikonstruksion i Biblotekės sė Qytetit, NjA 11”, 47,421 Lidhur Kontrata INFRATECH SHPK 38216.6666666667
Qeverisja Vendore Fier Furnizim vendosje tė sistemit ngrohje ftohje tė objekteve Teatri Bylis, Biblioteka Dritėro Agolli, Galeria e arteve Vilson Kilica dhe Kinemaja nė Parkun Qėndror 36,281,232 Lidhur Kontrata KLIMA TEKNIKA TB2 21700000.1
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje bileta avioni Tirane-Linz,Austri, Linz,Austri -Tirane per UKT sh.a Shpallur Procedura

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data