Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 2799 21,442 111,858,867,480 16,082 96,562,124,796 85,657,910,714

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Devoll Blerje Materiale Elektrike 8,332,500 Lidhur Kontrata ALEN - CO 6,700,050.00
Qeverisja Vendore Bulqizė Sistemim asfaltim rruga Lagja Gjeologu, Bashkia Bulqize 13,333,333 Rishpallje me Njoftim Fituesi 2AF ALBANIA GROUP SHPK & A.L-ASFALT 13295212.43
Qeverisja Vendore Tiranė Pajisje tė teknologjisė sė informacionit dhe komunikimit pėr pėrdorim zyre 27,661,500 Lidhur Kontrata BNT ELECTRONIC'S 19,962,315.00
Qeverisja Vendore Kamėz Nd. Rruga (Ali Kercyra+ Rruga Azem Galica+ Rruga " Abaz Shehu ) 40,496,205 Lidhur Kontrata LIQENI VII SHA 38,428,470.00
Qeverisja Vendore Devoll Rehabilitim i Rrugeve ne Njesine Administrative Miras 25,000,000 Lidhur Kontrata Artyka II SHPK 24,497,391.00
Qeverisja Vendore Devoll Rehabilitim i Rrugeve ne Qytetin e Bilishtit 35,465,198 Lidhur Kontrata NIEM SHPK 34,999,719.00
Qeverisja Vendore Cėrrik Rikualifikime urbane 28,416,000 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 23659904.5
Qeverisja Vendore Cėrrik Arredim dhe sistemi i kondicionimit te kinemase 10,434,809 Lidhur Kontrata Spektri SHPK 8,550,800.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i dytė Blerje ushqime koloniale pėr Konviktet e Shkollave tė Mesme 5,120,534 Njoftuar Fituesi GERTI - 1987 3,721,230.00
Qeverisja Vendore Krujė Sistemim Asfaltim i Rruges Hyrese Thumane 24,658,175 Lidhur Kontrata ALESIO - 2014 23,176,180.00
Qeverisja Vendore Korēė Rindertim i shkolles 9-vjecare Voskopoje. 41,970,830 Njoftuar Fituesi NIKA SHPK 26,875,793.00
Qeverisja Vendore Korēė Rikonstruksion i ish magazinave te makinave prane ish Bashkise Korce 2,071,645 Rishpallje me Lidhje Kontrate NIKA SHPK 1,338,262.00
Qeverisja Vendore Durrės Blerje kancelari dhe tonera 3,877,000 Njoftuar Fituesi InfoSoft Office 3,650,243.00
Qeverisja Vendore Kamėz Rikonstruksion shkolla(kopeshti)"Vllazerimi"Fushe KercikuBabrru 9,950,922 Lidhur Kontrata Ndregjoni SHPK 9,521,432.00
Qeverisja Vendore Korēė Hidrant vadites 499,948 Rishpallje me Lidhje Kontrate VILDEV - CO SHPK 498,575.00
Qeverisja Vendore Tiranė Programe tė Liēensuara nė ndihmė tė Bashkisė Tiranė 4,991,933 Lidhur Kontrata COMMUNICATION PROGRESS 4,890,000.00
Qeverisja Vendore Krujė Ndėrtim Ure me rikonstruksion metalik qė lidh fshatin Bilaj me fshatin Derven 2,330,668 Lidhur Kontrata Kegli-Duri SHPK 2,324,140.00
Qeverisja Vendore Krujė “Mbikqyrje e punimeve per objektin:" Sistemim -Asfaltim i rruges Hyrese Thumane ". 401,882 Lidhur Kontrata NORD - COMAT SHPK 348961.666666667
Qeverisja Vendore Krujė Loti i III: ‘’Mbikqyrje e punimeve per objektin “Ndėrtim ure me konstruksion metalik qė lidh fshatin Bilaj me fshatin Derven". 60,597 Lidhur Kontrata NORD - COMAT SHPK
Qeverisja Vendore Krujė Sistemim -Asfaltim i rrugėve tė lagjeve Ziri, Fushė-Krujė 3,213,294 Njoftuar Fituesi Kegli-Duri SHPK & VARAKU.E SHPK 2,242,305.00
Qeverisja Vendore Vau i Dejės Blerje pjesė kėmbimi goma 4,166,667 Njoftuar Fituesi AUTOELITE SHPK 3,167,000.00
Qeverisja Vendore Vau i Dejės Blerje Kancelari 6,250,000 Njoftuar Fituesi BLEDI BILALI 4,976,336.00
Qeverisja Vendore Krujė Ndėrtim K.U.Z Kameras e Fshat Fushė-Krujė, Fushė-Krujė 1,577,349 Njoftuar Fituesi 2Z KONSTRUKSION SHPK 1,308,170.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shėrbim GPS mjetesh 2,944,267 Njoftuar Fituesi A-T-D - ALBANIAN TECHNOLOGY DISTRIBUTION 2,600,000.00
Qeverisja Vendore Vau i Dejės Sistemim asfaltim i rrugės Qėnder-Varreza Fshati i Ri NJ.A Bushat 7,250,000 Njoftuar Fituesi Shpresa-Al SHPK 6,999,977.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rehabilitimi i sinjalistikės rrugore pėr akset Mbikalim-Kombinat 2,458,250 Lidhur Kontrata IDK – Konstruksion 2,433,550.00
Qeverisja Vendore Fier Loti 5: Blerje mishi dhe nenproduktet e tij 8,125,496 Rishpallur Prokurimi
Qeverisja Vendore Tiranė Instalimi i sistemit ujėmatės nė burimet e ujėsjellėsit tė Tiranės 26,546,905 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kavajė Ndertim Parku Rekreativ, FAZA II-te 24,995,616 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Ndėrtimi i rrugėve tė bllokut pranė ish Astirit 58,416,487 Shpallur Procedura

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data