Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3077 26,008 134,596,964,659 19,356 112,640,221,320 98,969,391,833

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe Loti I: Supervizim Skeme ujitese me rehabilitimin e kanaleve sekondare te Shtodrit, Loti II 916,883 Njoftuar Fituesi InfraKonsult SHPK 824,022.00
Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz Permiresim Pyjesh. 989,120 Lidhur Kontrata  LURIMI 986,029.00
Qeverisja Vendore Pogradec Loti I: Blerje materiale ndėrtimi 2,095,888 Njoftuar Fituesi JOKLEN&CO 2,053,823.00
Qeverisja Vendore Pogradec Loti II: Blerje gradare gize, profile e rrjeta metalike 1,249,980 Njoftuar Fituesi VAYA international SHPK 1,238,200.00
Qeverisja Vendore Lezhė Sistemim asfaltim i rruges Rraboshte- Shkolla 9-te vjecare 10,113,930 Lidhur Kontrata SHKELQIMI 07 SHPK 8,554,500.00
Qeverisja Vendore Kamėz Loti i Dyte Mbikqyrje e punimeve per objektin: Ndertim KUN Paskuqan 342,036 Njoftuar Fituesi ERALD-G SHPK 315,725.00
Qeverisja Vendore Kamėz Loti i Pare: Mbikqyrje e punimeve per objektet: Ndertim KUN Kamza 958,208 Njoftuar Fituesi ERALD-G SHPK 909,892.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i dytė: “Mbikqyrja e punimeve pėr objektin:”Rikonstruksion i Biblotekės sė Qytetit, NjA 6”, 49,853 Njoftuar Fituesi INFRATECH SHPK 40,177.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i Dytė “Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Rikualifikim urban i Bllokut qė kufizohet nga rrugėt ”Kastriotėt” – ”Gramozi” – ”E.Bashajve” – ”Ramadan Citaku” 1,472,543 Njoftuar Fituesi B-VAAL ENGINEERING 1,301,222.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rehabilitimi i Parkut Rinia" 104,629,747 Njoftuar Fituesi AGI KONS 78,705,776.00
Qeverisja Vendore Prrenjas Loti 2 Blerje Perde, kuinta e madhe, per Kinemane e Qytetit 150,000 Njoftuar Fituesi Muēa SHPK 138,380.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje Pjese Kembimi Automjetesh 16,331,999 Njoftuar Fituesi LUAR Bros 9,183,385.00
Qeverisja Vendore Tiranė Venie ne pune e rrjetit te ri te ujesjellesit ne zonen e vilave Selite dhe rikonstruksion rrjet ujesjellesi ne rruget V.Hobdari, F. Bodinaku dhe ne zonen e kufizuar nga Rr.S.Delvina dhe J.Vrioni" 6,719,313 Njoftuar Fituesi K.M.K 6,217,097.00
Qeverisja Vendore Krujė Mbikqyrje e punimeve ndertimore pėr objektet e financuara me grante qeveritare (Mbikqyrje e punimeve per objektin Rehabilitimi i digės se ujėmbledhesit Tapizė 2,666,157 Njoftuar Fituesi NORD - COMAT SHPK 2,363,282.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje Vegla Pune pėr Nevoja tė Shoqėrisė” 7,555,000 Njoftuar Fituesi POWER INDUSTRIES 7,481,960.00
Qeverisja Vendore Patos “Blerje tumbino pėr bujqėsinė”. 1,698,270 Njoftuar Fituesi Ilir Dervishaj 1,593,800.00 
Qeverisja Vendore Tiranė Mirėmbajtje dhe riparime tė tjera elektrike. 4,200,000 Njoftuar Fituesi ELEKTROINVEST 3,989,000.00
Qeverisja Vendore Belsh Mbikėqyrje projekti Kanali ujitjes Ēėrragė 1,183,259 Njoftuar Fituesi G B Civil Engineering 1,120,000.00
Qeverisja Vendore Belsh Zevendesim i linjes Belsh-Cepe 20,806,185 Lidhur Kontrata FRANKO CONSTRUCTION & Ergi SHPK 20,542,419.00
Qeverisja Vendore Vorė "Furnizim Vendosje Ndricues Rrugore Per Bashkine Vore", (Rikonstruksion I Rrjetit Te Ndriēimit Rrugor Ne Qytetin E Vores). 10,000,000 Njoftuar Fituesi RAFIN COMPANY SHPK 7,660,850.00
Qeverisja Vendore Durrės Rikonstruksion rruga Zeqai Spahiu 3,746,000 Njoftuar Fituesi Caushi M 2,425,400.00 
Qeverisja Vendore Maliq Rrjeti i Brendshem Ujesjelles Fshati Mesmal 4,365,965 Njoftuar Fituesi Spektri SHPK 2,880,690.00
Qeverisja Vendore Elbasan Loti IV: "Pastrim dhe sistemim i shtratit te perrenjve ne Xibrake ( Graboze Bahiti ) dhe perrejve Griqan, fshatrat Xibrake dhe Griqan, Njesia Administrative Labinot-Fushe". 1,870,678 Njoftuar Fituesi SHAMO CONSTRUCTION SHPK 1,609,610.00
Qeverisja Vendore Kavajė Riparimi i Mjeteve 2,856,264 Njoftuar Fituesi KIDA-TRANS SHPK - VELLEZERIT HYSA SHPK 2,605,722.00
Qeverisja Vendore Vorė Loti 2 “Kolaudim i punimeve pėr objektin “Shtesa e Rrugės: "Sistemim, Asfaltim vazhdim i Rrugės Gurrėz, Fshati Muēaj"; Bashkia Vorė dhe "Vendosje ndriēimi dhe sigurie anėsore e Rrugės Papatesh (varrezave), Njesia Administrative Prezė, Bashkia Vorė". 25,303 Lidhur Kontrata B-VAAL ENGINEERING 21,302.00 
Qeverisja Vendore Vorė Loti 15 “Kolaudim i punimeve pėr objektin «Shtesa e rruges:"Sistemim-Asfaltim Rrugeve Domje, Rruga "Ramadan Zaskoci", Rruga "Kodra e Toteve", Rruga "Ismail Qemali", Rruga "Naim Frasheri ", Njesia Administrative Berxull, Bashkia Vore». 31,264 Lidhur Kontrata B-VAAL ENGINEERING 26,417.00 
Qeverisja Vendore Vlorė Blerje detergjente per vitin 2019 4,299,000 Lidhur Kontrata MURATI D 3,975,000.00 
Qeverisja Vendore Rrogozhinė Mbikqyrje punimesh ne objektin:Rikonstruksion i magjistralit kryesor dhe rrjetit te brendshem te ujesjellesit loti III, ne Bashkine Rrogozhine 2,624,807 Njoftuar Fituesi A R G I & ARABEL - STUDIO & HMK - Consulting 2,257,064.00 
Qeverisja Vendore Has RIKONSTRIKSION I RRUGES LIDHESE TE FSHATIT PEROLLAJ (NJA GOLAJ, HAS) 20,509,164 Lidhur Kontrata DENIS-05 20,105,169.00
Qeverisja Vendore Fier Shpim pusi dublant Nr 3 B Kafaraj 2,806,000 Njoftuar Fituesi A.K.M 2,614,750.00

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data