Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 2799 21,442 111,858,867,480 16,082 96,562,124,796 85,657,910,714

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje materiale pėr sinjalistikė rrugore pėr akset Mbikalim-Kombinat 7,968,000 Lidhur Kontrata R. S. & M 7,757,000.00
Qeverisja Vendore Elbasan Blerje dhe vendosje pajisje sigurie elektronike pėr rritjen e sigurisė publike. 14,797,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Elbasan Internet falas per banoret e te gjitha Njesive Administrative dhe qendren e qytetit te Elbasanit 20,600,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Durrės Rrethim i ambjentit te jashtem Depo Uji nr. 2, nr. 2/1, lagja nr. 7 dhe Depo uji nr. 4 Arapaj, Durres 10,507,998 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Shėrbimi i pastrimit dhe mirėmbajtjes sė pusetave. 14,994,912 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Skrapar Blerje ushqimesh, per konviktin e shkolles se mesme Ramis Aranitasi,Ēorovode. 1,826,400 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Lushnje Blerje Karburanti Gazoil ( 10 ppm ULSD ) per nevojat e Sh.a Ujesjelles Kanalizime Lushnje per vitin 2019 Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 15 muaj. 5,938,679 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Furnizim me ushqim per mensen sociale 3,400,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Sarandė Blerje pemėsh pėr rritje tė kapaciteteve tė gjelbėrta 4,166,666 Lidhur Kontrata ALBGARDEN SHPK 3,333,365.00
Qeverisja Vendore Rrogozhinė Rivitalizim i Qendres Gose 83,000,000 Lidhur Kontrata MURATI SHPK & S I R E T A 2F & EURO ALB SHPK 82,202,681.00
Qeverisja Vendore Tepelenė Ndėrtimi i linjave tė shperndarjes tė qytetit Tepelenė 92,263,883 Lidhur Kontrata ERAL CONSTRUCTION COMPANY SHPK 85,505,686.00
Qeverisja Vendore Rrogozhinė Ndertim i Kendit Sportiv, te Parku Bashkia Rrogozhine 13,354,632 Lidhur Kontrata BAHAS 12,787,470.00
Qeverisja Vendore Durrės Rikonstruksion rruge Nj A Katund i Ri 33,331,000 Lidhur Kontrata RAJLI NDERTIM SHPK - VARAKU E SHPK 17,577,558.00
Qeverisja Vendore Vlorė Vazhdim punimesh Rikualifikimi i bllokut te banesave kufizuar nga rruget "Bulevardi Ismail Qemali" "Rruga Kosova", "Rruga Gjergj Araniti" dhe "Bulevardi Gjergj Kastrioti" 16,870,787 Lidhur Kontrata GLAVENICA 16,795,258.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksioni i shkollės Gustav Majer 8,331,432 Lidhur Kontrata ARKONSTUDIO SHPK 7740272.1
Qeverisja Vendore Tiranė Ridimensionim i Shėrbimit tė Klientit 11,714,253 Rishpallur Prokurimi
Qeverisja Vendore Cėrrik Ndricim i rrugeve te brendshme 7,999,806 Lidhur Kontrata SHKELQIMI 07 SHPK 7,769,202.00
Qeverisja Vendore Vlorė Realizimi i dekorit nė Bashkinė Vlorė me rastin e festave tė fundvitit 2018 4,786,450 Lidhur Kontrata ALBA FIRE SHPK 3,991,350.00
Qeverisja Vendore Mat Blerje konteniere pastrimi 830,000 Njoftuar Fituesi LEKA -2007 SHPK 809,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė "Blerje pjesėsh pėr riparimin e linjės sė karbonit 3,791,563 Rishpallur Prokurimi
Qeverisja Vendore Pėrmet Blerje matesa uji 1/2 dhe materiale hidraulike 2,500,000 Lidhur Kontrata A.M.U SHPK 2,470,000.00
Qeverisja Vendore Cėrrik Dekori i festave te fundvitit 2,499,200 Lidhur Kontrata FREDI ELECTRONIC 2,029,900.00
Qeverisja Vendore Gramsh Mirembajtje kanali kullues Kodovjat , Njesia administrative Kodovjat. 833,000 Lidhur Kontrata EGLAND SHPK 823,990.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje serveri Multiparking 4,108,666 Lidhur Kontrata Adi Professional 4,098,666.00
Qeverisja Vendore Patos Blerje pajisje kompjuterike pėr One Stop Shop dhe Zyrėn e Kėshillit 4,545,000 Njoftuar Fituesi PC STORE SHPK 4,354,200.00
Qeverisja Vendore Kavajė NDERTIMI I SHKOLLES 9-VJECARE, QERRET, KAVAJE 74,982,402 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vlorė Rikonstruksion i Godinės tė Kopshtit nr.3 12,485,689 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kėlcyrė Sistemim asfaltim Rruga Sukė Podgoran Fushė,Rruga Goricė,Rruga Komarak e Vinokash rruga Gur Fshat Kėlcyre,Rruga Rriban. 37,211,972 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Dibėr Blerje karburant (Naftė) per nevojat e Bashkisė Dibėr, pėr vitin 2019. 10,833,333 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vlorė Ruajtja e objekteve tė Bashkisė Vlorė Marrėveshje Kuader - me njė operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 12 muaj 28,147,291 Shpallur Procedura

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data