Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 882 2,889 16,006,872,067 2,253 12,997,934,691 10,856,169,202

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Kolonjė Shfrytezim i materialit drusor te pyjeve shteteror ne Bashkine Kolonje,viti 2019 5,954,941 Rishpallje me Lidhje Kontrate "6 KORRIKU" 5,939,260.00
Qeverisja Vendore Cėrrik Sherbimi i internetit ne Bashkine Cerrik 8,000,000 Njoftuar Fituesi ABISSNET 5,890,000.00
Qeverisja Vendore Has "Zbatimi Projekt-Preventivit per Efiēencen e Energjise i Nderteses Ekzistuese 4-KT. ne Bashkepronesi, Pallati nr. 3 (Fizarmonike), Lagje 1, ne Qender te Qytetit Krume 25,785,910 Njoftuar Fituesi PE-VLA-KU SHPK 22819966.58
Qeverisja Vendore Kukės NDERTIM I TERRENEVE SPORTIVE TE SHKOLLES SHTIQEN 12,992,410 Njoftuar Fituesi OUEN 11,470,467.00
Qeverisja Vendore Tropojė Shkolla Asim Vokshi-Palester dhe terrene sportive dhe sistemime te jashtme ne gjimnazin "Asim Vokshi". 50,319,591 Njoftuar Fituesi 4 A -M SHPK 50,269,533.00
Qeverisja Vendore Tiranė Materiale per sinjalistike (Tabela) 16,681,000 Lidhur Kontrata SI.SI-AL SHPK 15,031,000.00
Qeverisja Vendore Pogradec Loti I : "Per prodhimin, transportin, stivimin dhe sharrimin e druve te zjarrit, ngastra 14a, 15a dhe 16c, Bishnice", me fond limit 847 355 (Teteqind e dyzete e shtate mije e treqind e pesedhjete e pese) leke. 847,355 Njoftuar Fituesi Lenis Bishnica & KUARCI BLACE SHPK 840,972.00
Qeverisja Vendore Shijak Rehabilitim i kanalit ujitės Hardhishtė-Rreth. 52,163,759 Lidhur Kontrata EURO-ALB & VIANTE Konstruksion 51,789,577.00
Qeverisja Vendore Kukės Reabilitimi i Kanalit Ujites Bushat, Nj.A, Bicaj 13,345,980 Lidhur Kontrata BE-IS SHPK 11,949,027.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rikualifikim urban i bllokut qe kufizohet nga Blv Bajram Curri-Blv Petro N. Luarasi-Rruga Taulantia-Rruga Ali Demi-Faza I 112,518,191 Njoftuar Fituesi GJIKURIA SHPK 94,900,888.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti II: “Blerje bojėra pėr printera, fotokopje dhe plotera”. 14,583,333 Lidhur Kontrata ERISONI COMPANY SHPK 9,387,000.00
Qeverisja Vendore Shijak Ndertim i shkolles 9-vjeēare Adem Sabli fshati Borake 60,993,255 Lidhur Kontrata EURO-ALB & VIANTE Konstruksion 59,985,423.00
Qeverisja Vendore Fier Rikonstruksion i shkolles se Mesme Jovan Ndreko fshati Libofshe Nj. Adm. Libofshe 21,841,709 Lidhur Kontrata BEAN 17,186,707.00
Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe Ndertim dhe rikonstruksion shkollash 33,333,062 Lidhur Kontrata MICULI SHPK -NIKA SHPK 33,003,403.00
Qeverisja Vendore Divjakė Rikonstruksion dhe shtese anesore 2 kate, Shkolla e Mesme e Bashkuar "Mihal Nako", fshati Fier Seman, Njesia Administrative Gradishte 68,067,806 Lidhur Kontrata COMPANY RIVIERA 2008 SHPK 52,219,980.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje materiale te buta dhe dysheke per femije. 20,937,513 Njoftuar Fituesi MALBERTEX 19,770,000.00
Qeverisja Vendore Vlorė Rikonstruksion i shkolles 24 Maji dhe ambienteve sportive, Vlore 82,981,479 Njoftuar Fituesi SENKA SHPK 81,099,865.00
Qeverisja Vendore Divjakė Ndertim kopeshti me dreke ne fshatin Cerme Sektor, Njesia Administrative Terbuf, Bashkia Divjake 56,051,653 Lidhur Kontrata LLAZO & VIANTE Konstruksion 40,090,140.00
Qeverisja Vendore Fier Rikonstruksion i shkolles 9-vjeēare ’Pinellopi Pirro’ 34,828,213 Lidhur Kontrata Kola Invest SHPK 26,797,903.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti I: “Blerje materiale kancelarie”. 13,583,327 Lidhur Kontrata InfoSoft Office 10067695.7
Qeverisja Vendore Kukės Blerje dru zjarri 6,423,733 Lidhur Kontrata Gjergj Buēa 6,422,500.00
Qeverisja Vendore Bulqizė Rikonstruksion Ēerdhes Nr. 2 17,848,333 Njoftuar Fituesi EGLAND SHPK 17,826,380.00
Qeverisja Vendore Elbasan Blerje shtypshkrime per administraten e Bashkise Elbasan, drejtorine e SHMZSH –se dhe gjendjen civile 2,447,382 Njoftuar Fituesi Inpress 9540.28 leke (Shumatorja e ēmimeve pėr njėsi ).
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje goma 3,023,138 Lidhur Kontrata KADIU 2,500,400.00
Qeverisja Vendore Bulqizė Rikonstruksion i Kanalit Ujites Vija e Mullirit Gjorice 35,666,940 Njoftuar Fituesi 34,580,000.00
Qeverisja Vendore Belsh Rikonstruksioni i Shkolles Mesme Belsh "Sami Frasheri 75,710,375 Rishpallje me Lidhje Kontrate Ergi SHPK & Inerti SHPK 74,751,562.00
Qeverisja Vendore Kolonjė Rikonstruksion i shkolles se mesme Petro Nini Luarasi, Erseke , Bashkia Kolonje 60,139,457 Lidhur Kontrata ARKONSTUDIO SHPK-Ed Konstruksion SHPK 58,968,555.00
Qeverisja Vendore Mirditė REHABILITIM I SKEMES UJITESE UJEMBLEDHESI MALAJ-2, FAZA 3 42,532,808 Lidhur Kontrata AEK MUNELLA SHPK 39,330,071.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Rikonstruksion Degezime Rruga e Shirokes 11,304,803 Lidhur Kontrata Rroku GUEST SHPK & V.A.S. Konstruksion 9263144.30833333
Qeverisja Vendore Durrės Rikonstruksion shkolla 9 vjecare Hajdar Dushi 67,612,000 Lidhur Kontrata LIQENI VII SHA & Ndregjoni SHPK 55,806,699.00 

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data