Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Qeverisja Vendore Lezhė 126 298 1,584,511,356 240 1,498,576,672 1,309,603,392

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Lezhė Furnizim me kancelari per nevoja te bashkise Lezhe 1,551,691 Lidhur Kontrata InfoSoft Office 5,248.00
Qeverisja Vendore Lezhė Studim-projektimi sipas detyrave te projektimit i objekteve
• Rikonstruksion i shkolles 9-vjecare Fran Ivanaj, ne Ishull-Shengjin
• Rindertim i shkolles 9-vjeēare At Zef Pllumbi, Shengjin
• Ndertim i ujesjellesit ne fshatrat Pllane, Zejmen, Markat
9,819,439 Njoftuar Fituesi A.SH.Engineering Shpk & Arena MK Shpk & XH&Miler Shpk & G&L Construction Shpk 9,670,000.00
Qeverisja Vendore Lezhė blerje sobash me dru per ngrohje per insitucionet e arsimit parashkollor,arsimit baze dhe arsimit te mesem Lidhur Kontrata ALEKS KOLA 450,000
Qeverisja Vendore Lezhė Blerje e polices per sigurim te detyrueshem TPL me afat 1 vjecar si dhe blerje e policave te sigurimit nga aksidentet personale per 8 ( tete ) shoferet e zjarrfikeseve Lidhur Kontrata ALB - SIGURACION 265,400
Qeverisja Vendore Lezhė Blerje te enėve tė kuzhinės tė nevojshme pėr konviktin e shkolles profesionale Lidhur Kontrata JUPITER GROUP 75,000
Qeverisja Vendore Lezhė mbikqyrje punimesh per objektin: rikonstruksion I rrugeve te brendshme ne lagjen e spitali t Lezhe Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Lezhė mbikqyrje punimesh per objektin sistemim I oborrit te pallatit nr 28 ,Lagja Beselidhja Lezhe Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Lezhė Mbikqyrje punimesh per objektin Rikonstruksion I rruges Princat e Kuvendit ne daljen Gurra Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Lezhė mbikqyrje punimesh per objektin:Sistemim asfaltim i rrugeve te Brendshme Tresh Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Lezhė kryerjen e shėrbimit DDD nė kopshte dhe shkollat publike tė Bashkisė Lezhė pėr njė afat 1 vjeēar ( 2 herė nė vit, nė Shtator 2019 dhe Mars 2020 ). Lidhur Kontrata ALPEN PULITO 460,000
Qeverisja Vendore Lezhė Blerje te enėve tė kuzhinės tė nevojshme pėr kopshtin Besėlidhja, kopshtin Gurra dhe kopshtin Skėnderbeg Lidhur Kontrata Taulant Ēoku 320,000
Qeverisja Vendore Lezhė blerje e materialeve tė buta tė nevojshme pėr kopshtin Besėlidhja dhe kopshtin Gurra Lidhur Kontrata Florian Abedinaj 333,333
Qeverisja Vendore Lezhė blerje te krevateve, shinave dhe perdeve tė nevojshme pėr kopshtin Besėlidhja Lidhur Kontrata ERVIN LUZI 0.00
Qeverisja Vendore Lezhė Blerje Siguracione pėr automjetet e Sh.a UK Lezhė Lidhur Kontrata ALB - SIGURACION 368,690
Qeverisja Vendore Lezhė Rikonstruksion I rrugeve te brendshme ne lagjen e spitalit 5,235,790 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 3,894,950.00
Qeverisja Vendore Lezhė Blerje Siguracione tė Detyrueshme Tpl, Siguracion Kasko dhe Karton Jeshil pėr automjetet e Sh.a UK Lezhė Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Lezhė Rikonstruksion i rruges Princat e Kuvendit ne lagjen Gurra. 3,495,974 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 2,908,920.00
Qeverisja Vendore Lezhė Rikonstruksion I rrugeve te brendshme ne lagjen e spitalit 5,235,790 Njoftuar Fituesi NIKA SHPK 2,908,920
Qeverisja Vendore Lezhė Sistemim asfaltim i rrugeve te brendshme ne fshatin Tresh 6,852,483 Lidhur Kontrata "DRINI A" 6,052,250.00
Qeverisja Vendore Lezhė Rikonstruksion I rruges Ungrej-Kalivac 1,500,000 Lidhur Kontrata SENKA SHPK 1,330,430.00
Qeverisja Vendore Lezhė Sistemim i oborrit te pallatit nr. 28 Lagja Beselidhja Lezhe 2,144,229 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 1,855,862.00
Qeverisja Vendore Lezhė Shtese kontrate tek objekti Sistemim asfaltim i rruges Azem Hajdari 3,759,000 Lidhur Kontrata +Shtesė ALMO KONSTRUKSION 3,759,000.00
Qeverisja Vendore Lezhė Furnizim vendosje te zyrave te informimit turistik. 1,250,000 Lidhur Kontrata Muēa SHPK 1,114,800.00
Qeverisja Vendore Lezhė Furnizim me materiale per mirmbajtjen e rrugeve dhe trotuareve 28,046,950 Lidhur Kontrata "DRINI A" 19,356,093.00
Qeverisja Vendore Lezhė kryerjen e sherbimit te mbikqyrjes per objektin Rikonstruksion i shkolles se mesme te bashkur Ishull Lezhe dhendertim palestre Lidhur Kontrata ALEKSANDER PRENGA 672,000
Qeverisja Vendore Lezhė Rikonstruksion i shkolles se Mesme te Bashkuar , “Ishull Lezhe “ dhe ndertim palestre. 67,642,272 Lidhur Kontrata ULEZA NDERTIMI SHPK 66,853,765.00 
Qeverisja Vendore Lezhė Per sherbimin e larjes se rrugeve ne qytetin e Lezhes dhe Shengjinit per 46 dite, ( 16 korrik- 31 gusht ) Lidhur Kontrata LEKA -2007 SHPK 398,000
Qeverisja Vendore Lezhė Furnizim me artikuj ushqimore per kopshte, konvikte dhe cerdhe te bashkise Lezhe 15,476,608 Lidhur Kontrata LEKA -2007 SHPK 15,343,999.00
Qeverisja Vendore Lezhė Sistemim, i rruges Fregen-Kalivac Lidhur Kontrata ALVORA 446,000
Qeverisja Vendore Lezhė Sistemim, asfaltim i rruges Tale 1-Alk-Tale 2 Shpallur Procedura

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data