Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Qeverisja Vendore Kurbin 108 242 1,702,875,770 196 1,612,990,089 1,524,809,545

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Kurbin Blerje materiale kancelari dhe tonera per Bashkine Kurbin 2,391,625 Njoftuar Fituesi InfoSoft Office 2,117,000.00
Qeverisja Vendore Kurbin Blerje nafte pėr nevojen e Sh.a Ujėsjelles Kanalizime Kurbin 2,495,350 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kurbin Blerje Pelet pėr ngrohje pėr Institucionet Arsimore tė Bashkisė Kurbin Lidhur Kontrata JUPITER GROUP 60,000
Qeverisja Vendore Kurbin Blerje materiale pastrimi dhe detergjente per Aparatin, Ēerdhen, Pallatin e Kultures dhe Arsimin, Bashkia Kurbin 2,581,833 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kurbin Blerje karburanti (Gazoil) per mjetet e Bashkise Kurbin, per Shume Sportet, per mjetet e Agjencise se Infrastruktures Rrugore dhe Sherbimeve Mbeshtetese, per mjetet e Sektorit te MZSH dhe per mjetet e Agjencise se Kullimit dhe Vaditjes, Bashkia Kurbin 12,029,166 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kurbin Supervizion punimesh per objektin: Ndertimi i rrjetit te jashtem e te brendshem te Ujesjellesit te qytetit Laē, faza 1, Bashkia Kurbin. 4,252,777 Lidhur Kontrata ERALD-G & ANGERBA 3,581,333.00
Qeverisja Vendore Kurbin NDERTIMI I RRJETIT TE JASHTEM E TE BRENDESHEM TE UJESJELLESIT TE QYTETIT LAĒ FAZA 1 BASHKIA KURBIN 416,666,667 Lidhur Kontrata SENKA SHPK & 2 T SHPK 414,559,284.00
Qeverisja Vendore Kurbin Hidroizolimi i shkollės 9 vjecare Demokracia Bonifikim, Bashkia Kurbin Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kurbin Hidroizolimi I shkolles 9 vjecare Demokracia,Bashkia Kurbin Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kurbin Riparimi i bankave dhe stolave dhe zevendesimi me stola dhe banka te reja, Shkolla 9*vjeēare Malbardhė, Bashkia Kurbin Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kurbin Hidroizolimi I shkolles 9 vjecare Demokracia Bonifikim, Shkolla 9 vjecare "Demokracia" Mamurras, Bashkia Kurbin Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kurbin Mobilim i bibliotekes se shkolles se Mesme At Shtjefen Kurti, Gorre, Bashkia Kurbin Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kurbin "Se bashku modeli me i mire per tu ndjekur", Shkolla 9 vjecare Gjin Pjetri Lac, Bashkia Kurbin Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kurbin Ndėrhyrje pėr ndėrtimin e kėndit sportiv, Shkolla Migjeni, Bashkia Kurbin Lidhur Kontrata A R G I 112,156
Qeverisja Vendore Kurbin Qė i shėrben mėsimdhėnies dhe mesim nxėnies, Dan Bajrami Gjorem, Bashkia Kurbin Lidhur Kontrata SOFIA MYFTARI 398,000
Qeverisja Vendore Kurbin Rrethimi i oborrit tė shkollės, Ismail Dema Bashkia Kurbin Lidhur Kontrata Lorena Ēadri 416,000
Qeverisja Vendore Kurbin Riparimi i brendshem i palestres se shkolles Sanxhak, Bashkia Kurbin Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kurbin Riparim rrugesh me asfalt, Bashkia Kurbin Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kurbin “BLERJE KOMPJUTERASH, PRINTERA E FOTOKOPJE“ BASHKIA KURBIN. 1,666,667 Lidhur Kontrata MIFEEL 1,480,000.00
Qeverisja Vendore Kurbin Supervizim i punimeve per objektin : Rikonstruksioni i plote i shkolles 9- vjeēare Mark Trokthi-, Laē, Bashkia Kurbin 1,190,654 Lidhur Kontrata INVICTUS 1,150,000
Qeverisja Vendore Kurbin RIKONSTRUKSIONI I PLOTĖ I SHKOLLĖS 9- VJEĒARE MARK TROKTHI-, LAĒ, BASHKIA KURBIN 82,492,842 Lidhur Kontrata SENKA SHPK 82,310,597.00
Qeverisja Vendore Kurbin aktiviteti me rastin e festės sė 1*qershorit Lidhur Kontrata Erlind Asllani 240,000
Qeverisja Vendore Kurbin Lyerje e Institucioneve Arsimore, Bashkia Kurbin 7,415,669 Lidhur Kontrata LIQENI VII SHA 7,114,430.00
Qeverisja Vendore Kurbin Shėrbime riparimi pėr Agjensinė e Zjarrėfikėses, Bashkia Kurbin. Lidhur Kontrata SERDADO 220,000
Qeverisja Vendore Kurbin Shėrbime riparimi pėr mjetet e rėnda tė Agjensinė e Mirėmbajtjes dhe Shėrbimeve Mbėshtetėse, Bashkia Kurbin Lidhur Kontrata SERDADO 490,000
Qeverisja Vendore Kurbin Shtypshkrime, Bashkia Kurbin Lidhur Kontrata JUPITER GROUP 150,000
Qeverisja Vendore Kurbin Shėrbime tė mirėmbajtjes sė kompjuterave printerave, Bashkia Kurbin. Lidhur Kontrata IT Gjergji Kompjuter 370,000
Qeverisja Vendore Kurbin Punime per sherbimin e ndriēimit te disa zonave te qyteteve Laē, Mamurras, Milot, Bashkia Kurbin. 2,698,233 Njoftuar Fituesi BARDHI SHPK 2,572,600.00
Qeverisja Vendore Kurbin Mobilimin e zyrave tė Agjensisė sė Mbrojtjes nga Zjarrėfikėse, BASHKIA KURBIN. Lidhur Kontrata BOLT SHPK 230,000
Qeverisja Vendore Kurbin RIPARIM RRUGESH TE PAASFALTUARA, BASHKIA KURBIN 7,248,698 Lidhur Kontrata LIQENI VII SHA 6,741,038.00

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data