Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Qeverisja Vendore Durrės 444 1,392 9,661,121,018 1,085 8,837,984,666 6,975,872,512

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Durrės Blerje Materiale Ndertimi 2,742,880 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Durrės Blerje vajra lubrifikant 1,500,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Durrės Furnizim vendosje pajisje per kopshte, ēerdhe dhe shkolla 23,564,000 Njoftuar Fituesi BOLT SHPK 23,360,700.00
Qeverisja Vendore Durrės RIKONSTRUKSION I ZYRAVE EKZISTUESE. 14,204,935 Lidhur Kontrata INA & A.L-ASFALT 13,867,450.00
Qeverisja Vendore Durrės Sherbimi i printimit dhe zarfimit te faturave per nevojat e UKD 6,330,816 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Durrės Rehabilitim i rrjetit te kanalizimeve ne zonen e qytetit, Bashkia Durres 8,200,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Durrės Blerje mjete per nevojat e UKA sha 19,840,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Durrės Ndertim pusi dublikat dhe pastrim pusi ekzistues, romanat njesia adm,Rrashbull,Bashkia Durres 3,500,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Durrės Rikonstruksion rruga Taulantia segmenti Hotel Arvi Hotel Aragosta 20,833,000 Lidhur Kontrata Caushi M - K.M.K - SINDER AB 12,072,290.00
Qeverisja Vendore Durrės Blerje Pesticide 1,198,903 Lidhur Kontrata MELDI 985,000.00
Qeverisja Vendore Durrės Shtese kontrate per prokurimin me objekt Printim Zarfim te faturave per nevojat e UKD 1,002,050 Lidhur Kontrata +Shtesė ADEL CO SHPK 1,002,050.00
Qeverisja Vendore Durrės Blerje Gaz per gatim per QEA 1,575,000 Lidhur Kontrata KASTRATI 1,436,604.00
Qeverisja Vendore Durrės Blerje Dru Zjarri dhe Pelet ptruer Q.E.A 9,450,000 Lidhur Kontrata Gjergj Buēa 9,240,000.00
Qeverisja Vendore Durrės F&V SHERBIMI DEKORIT 2019 4,980,000 Njoftuar Fituesi Iceberg Communication SHPK 4,936,270.00
Qeverisja Vendore Durrės Rikonstruksion rruga Pjeter Bogdani 15,667,000 Lidhur Kontrata Caushi M & K.M.K 9,142,898.00
Qeverisja Vendore Durrės Ndertim shkolla 9 vjeēare Hamallaj 65,885,000 Njoftuar Fituesi HTM & BE-IS 43,950,000.00
Qeverisja Vendore Durrės 1.Ndertim muri mbajtes dhe sistemimi rreshqitjes tek aksi Fushe Biz-Biz 2. Ndertim muri mbajtes per aksin Shkafane-Ishem Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Durrės Riparim autoboti teknologjik Renault, sherbime periodike plus nderrim te pjeseve mekanike te karrekit te pasem Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Durrės Blerje goma bateri filtra pėr mjetet zjarrfikėse te drejtorisė sė MZSH-sė Lidhur Kontrata SOKOL ROKAJ 159,000
Qeverisja Vendore Durrės Mbikqyrje Rikonstruksion rruga Kodra Arapaj Lidhur Kontrata PALMA CONSTRUCION SHPK 97,703
Qeverisja Vendore Durrės "Furnizim vendosje fikse zjarri dhe rimbushje" Lidhur Kontrata VO2 178,500
Qeverisja Vendore Durrės Furnizim&Vendosje dhe punime hidraulike Saracineske ne rezervuarin ISHEM 1,470,000 Njoftuar Fituesi GRAMA & EGLAND 1,020,524.00
Qeverisja Vendore Durrės "Blerje tonera fotokopje" Lidhur Kontrata Blueprint Technologies 174,700
Qeverisja Vendore Durrės Perhura tekstile, flamuj dhe tullumbaca. Lidhur Kontrata AER 222,000
Qeverisja Vendore Durrės Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti 1: Nafte < 10 ppm USLD Lidhur Kontrata Kastrati Shpk - Kastrati Sha
Qeverisja Vendore Durrės Blerje Librash Artistik Lidhur Kontrata LIBRARI DYRRAHU 195,900
Qeverisja Vendore Durrės Mbikqyrje Rikonstruksion rruga Bllaka Lidhur Kontrata 6D - PLAN 84,840
Qeverisja Vendore Durrės Mbikqyrje Rikonstruksion rruga Dituria Lidhur Kontrata 6D - PLAN 85,603
Qeverisja Vendore Durrės Blerje materiale elektrike Lidhur Kontrata Adenis Kastrati 149,000
Qeverisja Vendore Durrės Blerje veshje reparti elektrike, xhupa, etj Lidhur Kontrata PASHAJ JP 178,900

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data