Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Qeverisja Vendore Krujė 145 461 2,213,502,369 381 2,101,615,306 1,964,229,159

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Krujė Ruajtja e Objekteve te administruar nga Sh.a Ujesjelles-Kanalizime Kruje me roje private – Marreveshje Kuader 22,611,535 Lidhur Kontrata RES-03 SHPK 22299398.57
Qeverisja Vendore Krujė Blerje Dru Zjarri per ngrohje 2,206,320 Njoftuar Fituesi Gjergj Buēa 2,206,320.00
Qeverisja Vendore Krujė Blerje detergjente per Bashkine Kruje dhe Insitucionet e varesise 1,187,247 Njoftuar Fituesi EURO MEGA 2010 980,000.00
Qeverisja Vendore Krujė RIKONSTRUKSION I PLOTE CATISĖ SE KOPSHTIT NR 2 DEREDE, KRUJĖ 1,207,908 Anuluar Procedura
Qeverisja Vendore Krujė Blerje gaz i lengshem per gatim ne cerdhet dhe kopshtet e Bashkise Krujė Lidhur Kontrata ALI VESELI 235,000
Qeverisja Vendore Krujė Blerje kapake pusetash per territorin e Bashkise Kruje Lidhur Kontrata ALBERT DOKU   188,000
Qeverisja Vendore Krujė blerje paisjesh kompjuterike dhe printera per ukk Lidhur Kontrata "IL - AD" Company 179,900
Qeverisja Vendore Krujė Blerje kompiutera dhe printera per ukk Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Krujė Kolaudim i punimeve per objektin,Shtim i sasisė sė furnizimit me ujė te Qytetit tė Krujės. Lidhur Kontrata PALMA CONSTRUCION SHPK 14,000
Qeverisja Vendore Krujė Kolaudim i punimeve per objektin, Rehabilitimi i digės se ujėmbledhesit Tapizė Lidhur Kontrata REAN 95 11,600
Qeverisja Vendore Krujė Kolaudim i punimeve per objektin, Rikonstruksion i Shkolles 9 vjecare dhe ndertim palestre Thumane Lidhur Kontrata XH & MILER 5,750
Qeverisja Vendore Krujė Kolaudim i punimeve per objektin, Rehabilitimi i digės se ujėmbledhesit Tapizė Lidhur Kontrata MCE 25,000
Qeverisja Vendore Krujė Mbikqyrje e punimeve pėr objektin Shtim i sasisė sė furnizimit me ujė te Qytetit tė Krujės 3,740,891 Lidhur Kontrata ERALD-G SHPK 3,219,882.00
Qeverisja Vendore Krujė Blerje kontenjere metalike per Bashkine Kruje 3,444,600 Lidhur Kontrata LEKA -2007 SHPK 3,330,000.00
Qeverisja Vendore Krujė Blerje materiale per riparim dhe lyerje te institucioneve te Bashkise Kruje Lidhur Kontrata ALBERT DOKU   588,000
Qeverisja Vendore Krujė Shtim i sasisė sė furnizimit me ujė te Qytetit tė Krujės 315,137,849 Lidhur Kontrata Bami SHPK & CURRI SHPK 313761558.1
Qeverisja Vendore Krujė Rehabilitimi i digės se ujėmbledhesit Tapizė 171,297,213 Lidhur Kontrata STERKAJ SHPK & NDREGJONI SHPK & 2T SHPK 170,370,459.00
Qeverisja Vendore Krujė Mbikqyrje e punimeve ndertimore pėr objektet e financuara me grante qeveritare (Mbikqyrje e punimeve per objektin Rehabilitimi i digės se ujėmbledhesit Tapizė 2,666,157 Lidhur Kontrata NORD - COMAT SHPK 2,363,282.00
Qeverisja Vendore Krujė Blerje Siguracioni per Automjetet e Bashkise Kruje dhe institucioneve te varesise Lidhur Kontrata INSIG SH.A 377,900
Qeverisja Vendore Krujė Blerje porte me piston elektronik Lidhur Kontrata Selvije Abasllari 188,900
Qeverisja Vendore Krujė Blerje lodra per park femijesh mbi sheshin prane Monumentin e Skenderbeut Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Krujė Blerje materiale per infrastrukturen publike Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Krujė Blerje materiale kafeterie (caj kafe etj) per Qendren Sociale Fushe Kruje Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Krujė Rehabilitim i rruges prane Degezimit Vinjoll-Farruk , Borizane Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Krujė Blerje e shperndarje betoni Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Krujė Blerje materiale hidraulike per Bashkine Kruje Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Krujė Blerje Karburanti. 1,439,244 Lidhur Kontrata EUROPETROL DURRES ALBANIA 1,439,244.00
Qeverisja Vendore Krujė Rikonstruksion i shkolles 9 vjecare dhe ndertim palestre Thumane 58,892,767 Lidhur Kontrata Eglenti SHPK & REGLI SHPK & SENKA SHPK 58,785,179
Qeverisja Vendore Krujė Mbikqyrje e punimeve ndertimore per objektet e financuara me grante qeveritare (Mbikqyrje e punimeve per objektin Rikonstruksion i Shkolles 9 vjecare dhe ndertim palestre Thumane 791,008 Lidhur Kontrata ERALD-G SHPK 699,073.30
Qeverisja Vendore Krujė Testimi dhe Certifikimi i personelit Te UKK ,per zbatimin e RRegullave te sigurimit teknik. Shpallur Procedura

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data