Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Qeverisja Vendore Tiranė 882 3,606 41,519,837,117 2,942 35,138,507,099 30,708,443,530

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i Pare: Mbikqyrja e punimeve per objektin: Ndertimi i Godines se Re te Ujesjellesit. 4,378,805 Njoftuar Fituesi ERALD-G SHPK&HMK Consulting SHPK 3,521,164.00
Qeverisja Vendore Tiranė Ndertim rrjet ujesjellesi dhe venie ne pune e rrjetit ekzistues ne zonen e Shkozes se Siperme’’ 4,135,528 Rishpallje me Njoftim Fituesi VIANTE Konstruksion 3,846,828.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje Sinjalistike Rrugore 998,142 Njoftuar Fituesi FREDI ELECTRONIC 777,500.00
Qeverisja Vendore Tiranė Permiresim Furnizimi me uje Adresa: Rruga'Myslym Keta','Skender Vila, Tirane. 4,926,511 Njoftuar Fituesi ARB & TRANS-2010 4,486,133.00
Qeverisja Vendore Tiranė Ndertim stacione monitorimi uji ne 38 pika ne qytetin e Tiranes 5,092,435 Njoftuar Fituesi L.T.E CONSTRUCTION 4,630,185.00
Qeverisja Vendore Tiranė Ndertim rrjet ujesjellesi ne Rr.'Xhorxhi Martini', 'Jeronim De Rada','Myrteza Kelliēi' 10,990,115 Njoftuar Fituesi L.T.E CONSTRUCTION 10,239,448.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje pajisje dhe sistem operativ per modernizimin e teknologjise Call Center (Nr. i Gjelbert) 5,000,000 Njoftuar Fituesi 3i-Solutions & SYNAPSE ATS 4,756,565.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i gjashte: Mbikqyrja e punimeve per objektin: Rikonstruksion rrjet ujesjellesi Adresa:Rr.'Zogu I Zi-21-Dhjetori,Artan Lenja,Kongresi I Lushnjes",Tirane 420,478 Njoftuar Fituesi Tower SHPK 388,133.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i peste: Mbikqyrja e punimeve per objektin: Ndertim dhe rikonstruksion linjash kanalizimi ne Njesite 1,2,3,4,5 dhe Drejtorine Rajonale 446,283 Njoftuar Fituesi A & E Engineering SHPK 411,953.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i katert: Mbikqyrja e punimeve per objektin: Ndertim rrjet ujesjellesi ne Rr.'Xhorxhi Martini','Jeronim De Rada','Myrteza Kelliēi' 285,743 Njoftuar Fituesi B-VAAL ENGINEERING 263,763.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i trete: Mbikqyrja e punimeve per objektin: Ndertim rrjet shperndares ujesjellesi ne fshatin Qenam, Njesia Administrative Zall-Herr 632,364 Njoftuar Fituesi B-VAAL ENGINEERING 583720.57
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i dyte: Mbikqyrja e punimeve per objektin: Rikonstruksion dhe adaptim ne ambientet e laboratorit 54,410 Njoftuar Fituesi A & E Engineering SHPK 49,027.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje lende djegese pellet per ngrohje dhe shperndarje ne objektet arsimore 48,814,204 Njoftuar Fituesi ALCANI SHPK 45239079.2
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje Kosha, stola dekorative 50,000,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksion dhe adaptim ne ambientet e laboratorit 2,588,423 Njoftuar Fituesi ARB & TRANS-2010 2,381,318.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje Ushqime per Vitin 2020 – Loti I – Blerje mish viēi, mish pule dhe veze. 38,601,430 Njoftuar Fituesi NELSA & KAZAZI- MEAT sh.p.k 36,485,610.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje buke, fruta, perime per kafshet e Parkut Zoologjik 3,065,876 Njoftuar Fituesi ERDIS SHPK 2,150,723.00
Qeverisja Vendore Tiranė Pjese kembimi origjinale per mjetet e pastrimit 14,932,675 Lidhur Kontrata POWER INDUSTRIES 14,731,580.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje dokumentacioni, per Bashkine e Tiranes, per vitin 2019. 2,500,000 Njoftuar Fituesi Albdesign PSP 1,923,584.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje Kompatator 25mc 5,972,833 Njoftuar Fituesi SPARKLE 32 4,880,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rehabilitimi i rreshqitjes me mure guri gabion ne Fshatin Linze, Tirane 1,311,615 Njoftuar Fituesi Meni SHPK 1,299,341.00
Qeverisja Vendore Tiranė Furnizim dhe sherbime me ushqim (katering) per mensen e Qendres Sociale per vitin 2020 4,849,167 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Furnizim me ushqim per mensen sociale 5,021,666 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė -Loti i katert: Mbikqyrja e punimeve per objektin: Ndertim rrjet ujesjellesi dhe venie ne pune e rrjetit ekzistues ne zonen e Shkozes se Siperme’’ 107,524 Njoftuar Fituesi B-VAAL ENGINEERING 99,253.00
Qeverisja Vendore Tiranė Transporti i nxenesve te shkolles Luigj Gurakuqi per vitin 2020 1,916,667 Njoftuar Fituesi Shpresa-Al SHPK 1,914,500.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje preparate per dezinfektim, dezinsektim dhe deratizim 4,166,400 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Menaxhimi dhe mirembajtja e sheshit "Skenderbej" 133,329,036 Njoftuar Fituesi Fusha Shpk & Pastrime Silvio Shpk 120,278,173.00
Qeverisja Vendore Tiranė Mirembajtje Software dhe te lexim faturim ( tablet reader) dhe webservice. 7,991,667 Lidhur Kontrata JEHONA SOFTWARE 7,760,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti III – Blerje buke thekre dhe integrale 14,696,749 Njoftuar Fituesi KADRA SHPK 14,341,800.00
Qeverisja Vendore Tiranė Sherbime te integruara sigurie per godinat, ne institucionet e arsimit parashkollor e shkollor dhe institucionet e tjera te Bashkise Tirane 414,844,706 Njoftuar Fituesi Global Security SHPK & ELEKTROSEK SHPK & PORT CONSTRUCTION SHPK 414,662,400.00

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data