Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Qeverisja Vendore Kavajė 180 380 2,541,305,583 300 2,447,028,895 2,211,635,333

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Kavajė Blerje klori 2,520,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kavajė Furnizim me bojra printeri dhe artikuj kancelarie per zyra 3,393,947 Njoftuar Fituesi IT Gjergji Kompjuter 2,877,891.00
Qeverisja Vendore Kavajė Furnizimi me ushqime per kopshte ,cerdhe, konviktii arsimit profesional dhe Pak-u' 11,306,380 Njoftuar Fituesi Nelsa SHPK 9,703,513.00
Qeverisja Vendore Kavajė BLERJE MATERIALESH PASTRIMI 2,217,000 Njoftuar Fituesi Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 1,512,500.00
Qeverisja Vendore Kavajė Shėrbimi i kolaudimit me objekt Rikonstruksion i rrugės Shėtitorja nr.1 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kavajė Pėr dhenie me qira tė pasurive tė Bashkisė Kavajė me nr.18 dhe 19 me emertimin Pa Frut me siperfaqe respektive 22 000 m² dhe 3000 m² tė ndodhur nė fshatin Aganas nė Njesin Administrative Golem. Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kavajė "Pėr dhenie me qira tė pasuris tė Bashkisė Kavajė me nr.329 me emertimin Pa Frut me siperfaqe respektive 44 100 m tė ndodhur nė fshatin Momėl nė Njesin Administrative Helmes. Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kavajė Shėrbim transporti me rimorkiator te mjeteve tė rėnda Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 400,000
Qeverisja Vendore Kavajė Blerje Klori Lidhur Kontrata MARJO - MONDI 588,000
Qeverisja Vendore Kavajė Blerje Klori Lidhur Kontrata Fran Dedndreaj 300,000
Qeverisja Vendore Kavajė RIKONSTRUKSION I LINJAVE TE PUSEVE 281, 282, 283, DEPOS 500 M3,NDERTIMI I PUSIT 7, CERME 60,773,649 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B & BAJRAMI N SHPK 49,654,253.00
Qeverisja Vendore Kavajė Sherbim mbikeqyrje i punimeve me objekt ' Rikonstruksioni i linjave te puseve 281.282.283, Depos 500 m3 , Ndertimi i pusit 7 Cerme' Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kavajė Sherbim mbikqyrje i punimeve me objekt Rikontruskion i linjave te puseve 281.282.283 Depos 500 m³,Ndertim I pusit 7 Ēerme Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kavajė Sherbimi i pastrimit per njesite administrative Luzi i Vogel, Synej , Helmas" 71,356,707 Lidhur Kontrata ENEA - LEAL 70,031,043.00
Qeverisja Vendore Kavajė Sherbim rimorkiatori te mjeteve te makinerise se rende Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kavajė Sherbim rimorkiatori te mjeteve te makinerise se rende Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kavajė RIKUALIFIKIM I RRUGICAVE TE QYTETIT KAVAJE 16,420,000 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 13,595,820.00
Qeverisja Vendore Kavajė Rikonstruksion i Rruges Drita, Lagjia Nr.2 ,Kavaje 12,325,000 Lidhur Kontrata BOSHNJAKU.B 10,830,500.00
Qeverisja Vendore Kavajė Materiale per lyerje kopshte dhe shkolla Lidhur Kontrata ERVIN LUZI 238,900
Qeverisja Vendore Kavajė Blerje Kapake pusetash Lidhur Kontrata A.M.U SHPK 695,400
Qeverisja Vendore Kavajė Blerje kapake pusetash Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kavajė Sherbim i Pastrimit Qytetit Kavaje 164,120,397 Lidhur Kontrata ALKO IMPEX CONSTRUCTION & ALKO IMPEX General Construksion SHPK 163,002,986.00
Qeverisja Vendore Kavajė Sherbim mbikqyrje i punimeve me objekt Rikualifikimi I rrugicave te qytetit Kavaje Lidhur Kontrata ARENA MK 156,918
Qeverisja Vendore Kavajė Blere peme dekorative per parkun rekreativ Faza III 6,333,000 Lidhur Kontrata BUNA  SHPK 5,700,400.00
Qeverisja Vendore Kavajė Sherbim kolaudimi i punimeve me objekt Rivitalizimi I qendres administrative Luz I vogel, Projektim hapesire publike lulishte ish shkolla 11 Shkurti Synej,Rikualifikimi I rruges hyrese Vorrozen Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 22,820
Qeverisja Vendore Kavajė Sherbim kolaudimi i punimeve me objekt Sistemim asfaltimi I rruges Luz I Vogel (Rruga e Busheve ) Lidhur Kontrata Mbikėqyrės G & L 19,484
Qeverisja Vendore Kavajė Blerje Klori Lidhur Kontrata MARJO - MONDI 748,000
Qeverisja Vendore Kavajė Sherbim kolaudimi i punimeve me objekt Sistemim asfaltimi I rruges Synej-Bago Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kavajė Sherbim mbikqyrje i punimeve me objekt Sistemim asfaltimi I rruges Luz I Vogel (Rruga e Busheve ) Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kavajė Rivitalizimi I qendres administrative Luz I vogel, Projektim hapesire publike lulishte ish shkolla 11 Shkurti Synej,Rikualifikimi I rruges hyrese Vorrozen Shpallur Procedura

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data