Open Procurement Albania

Shėrbimi i mirėmbajtjes dhe riparimit tė automjeteve e makinerive

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kukės
Institucioni Prokurues Bashkia Kukės
Objekti i Tenderit Shėrbimi i mirėmbajtjes dhe riparimit tė automjeteve e makinerive
Nr. Reference REF-07693-04-20-2017
Vlera / Fondi Limit 4 170 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 21-04-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 04-05-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 04-05-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues FLAMUR BASHA - AE GRUP SHPK - RA-MI KOMPANY SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L07616201F
 • FLAMUR BASHA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 4 120 610,00
  Data e shpalljes sė fituesit 04-05-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4944732
  Data e lidhjes sė kontratės 30-05-2017
  Kohėzgjatja e kontratės Deri me 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm: 1. Operatori ekonomik ”AE GRUP, nuk ka paraqitur nje dokument qe verteton se ka paguar detyrimet e sigurimeve shoqerore te leshuar nga administrata tatimore per periudhen Shkurt, Mars 2017 2.Operatori ekonomik nuk ka paraqitur formularin e ofertes sipas shtojces 1. 3. Operatori ekonomik nuk ka paraqitur nje dokument per te provuar pajisjen e tij me QKL, Leje (Autorizim Mjedisor) per ushtrim veprimtarie ne fushen e sherbimit te automjeteve sipas pikes 3, te percaktuar ne DST. 4.Operatori ekonomik nuk ka paraqitur nje dokument per te vertetuar numrin e punonjesve per muajt Shkurt, Mars 2017 sipas pikes 5 / c / i te percaktuar ne DST. 5.Operatori ekonomik nuk ka paraqitur listepagesat dhe urdherpagesat per muajt Shkurt, Mars 2017 sipas pikes 5/c/ii te percaktuar ne DST.
  2. Operatori ekonomik ”RA-MI KOMPANI” shpk, 1. OE nuk ka paraqitur nje dokument qe verteton se ka paguar detyrimet e sigurimeve shoqerore te leshuar nga administrata tatimore per periudhen Mars 2017. 2. Operatori ekonomik nuk ka paraqitur formularin e ofertes sipas shtojces 1. 3.Operatori ekonomik nuk ka paraqitur nje dokument per te provuar pajisjen e tij me QKL, Leje (Autorizim Mjedisor) per ushtrim veprimtarie ne fushen e sherbimit te automjeteve sipas pikes 3, te percaktuar ne DST. 4.Operatori ekonomik nuk ka paraqitur nje dokument per te vertetuar xhiron mesatare vjetore per vitet 2014,2015 sipas pikes 4 / 1 te percaktuar ne DST. 5. Operatori ekonomik nuk ka paraqitur nje dokument per te vertetuar bilancet per vitet 2014,2015 sipas pikes 4/2 te percaktuar ne DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.20 - DT.22-05-2017
  Lidhja e Kontratės NR.22 - DT.05-06-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data