Open Procurement Albania

Transporti i punonjėsve arsimorė qė punojnė dhe tė nxėnėsve qė mėsojnė jashtė vendbanimit pėr Bashkinė Devoll , viti 2017

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Devoll
Institucioni Prokurues Bashkia Devoll
Objekti i Tenderit Transporti i punonjėsve arsimorė qė punojnė dhe tė nxėnėsve qė mėsojnė jashtė vendbanimit pėr Bashkinė Devoll , viti 2017
Nr. Reference REF-07495-04-20-2017
Vlera / Fondi Limit 1 802 417,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 21-04-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 02-05-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 02-05-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Deri me 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet per mungese konkurence . Nuk eshte paraqitur asnje oferte ne sistemin elektronik.
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.18 - DT.08-05-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data