Open Procurement Albania

Blerje kuote ushqimore pėr Ēerdhe

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Pogradec
Institucioni Prokurues Bashkia Pogradec
Objekti i Tenderit Blerje kuote ushqimore pėr Ēerdhe
Nr. Reference  REF-14902-05-24-2017
Vlera / Fondi Limit 990 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 25-05-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 05-06-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 05-06-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues NELSA SHPK - ERDIS SHPK - ELIPS 94 SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Nelsa SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 922 950,00
  Data e shpalljes sė fituesit 20-06-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1107540
  Data e lidhjes sė kontratės 22-06-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 9 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.25 - DT.27-06-2017
  Lidhja e Kontratės NR.27 - DT.10-07-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data