Open Procurement Albania

Blerje materiale pėr lyerjen dhe mirėmbajtjen e objekteve arsimore

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kukės
Institucioni Prokurues Bashkia Kukės
Objekti i Tenderit Blerje materiale pėr lyerjen dhe mirėmbajtjen e objekteve arsimore
Nr. Reference REF-17872-06-15-2017
Vlera / Fondi Limit 4 166 661,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 16-06-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-06-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 29-06-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Nazmi Dida - Mega-Plast-2L Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K37509245G
 • NAZMI DIDA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 255 450,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės 26-07-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 10 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ankesa ka pasur. Ankesa e paraqitur nga subjekti “Mega-Plast-2L“ shpk, ka marrė pėrgjigje nė datė 22.06.2017 ku operatorit ekonomik ankesa e tij ne kete procedure prokurimi nuk iu pranua.
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.28 - DT.17-07-2017
  Lidhja e Kontratės NR.31 - DT.07-08-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data