Open Procurement Albania

Rikonstruksion dhe sistemim i sheshit tė pallateve 413, 414

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Institucioni Prokurues Bashkia Elbasan
Objekti i Tenderit Rikonstruksion dhe sistemim i sheshit tė pallateve 413, 414
Nr. Reference REF-18733-06-28-2017
Vlera / Fondi Limit 3 321 456,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
Data e Njoftimit tė Tenderit 29-06-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-07-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 11-07-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pėr arsye tė mungesės sė konkurencės, (nuk eshte paraqitur asnje oferte brenda afateve kohore)
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.28 - DT.17-07-2017

  Rikonstruksion dhe sistemim i sheshit tė pallateve 413, 414

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
  Institucioni Prokurues Bashkia Elbasan
  Objekti i Tenderit Rikonstruksion dhe sistemim i sheshit tė pallateve 413, 414
  Nr. Reference  REF-17868-06-15-2017
  Vlera / Fondi Limit 3 321 456,00
  Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 16-06-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 27-06-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 27-06-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pėr arsye tė mungesės sė konkurencės (nuk eshte paraqitur asnje oferte brenda afateve kohore)
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.26 - DT.03-07-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data