Open Procurement Albania

Hartimi i Planit tė Mbarėshtimit Ekonomia pyjore “Bishnicė”, Pjesa ekonomike “Uji i Ftohtė"

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Pogradec
Institucioni Prokurues Bashkia Pogradec
Objekti i Tenderit Hartimi i Planit tė Mbarėshtimit Ekonomia pyjore “Bishnicė”, Pjesa ekonomike “Uji i Ftohtė".
(Plani i mbareshtimit per ekonomine pyjore “Bishnicė”, Pjesa ekonomike “Uji i Ftohtė”, synon tė zhvillojė njė plan gjithėpėrfshirės tė menaxhimit tė pyjeve qė shtrihen nė kėte pjesė ekonomike, duke sugjeruar mėnyrat/rekomandimet e duhura pėr tė adresuar zhvillimin e qėndrueshėm tė fondit pyjor dhe kullosor, mbi bazėn aktuale ligjore, administrative, etj)
Nr. Reference REF-20565-07-13-2017
Vlera / Fondi Limit 1,983,964
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 14-07-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 27-07-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 27-07-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues JOKLEN & CO SHPK K84322601F - LORENCO & CO SHPK J61903071B
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K84322601F
 • JOKLEN&CO
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 977 807,00
  Data e shpalljes sė fituesit 16-08-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2373368
  Data e lidhjes sė kontratės 22-08-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 6 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė s'kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. LORENCO dhe CO SHPK J61903071B per shkak se:
  a. Nuk ka paraqitur situacjonin perfundimtar sic kerkohet ne DST, asnjė ze i kontrates nuk ka te beje me llojin e kontrates per te cilin kėrkohet oferte.
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit Formulari i Njoftimit tė Fituesit
  Lidhja e Kontratės NR.35 - DT.04-09-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data