Open Procurement Albania

Blerje Vajra dhe Lubrifikante pėr Agjensinė e Shėrbimeve Publike

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Institucioni Prokurues Bashkia Elbasan
Objekti i Tenderit Blerje Vajra dhe Lubrifikante pėr Agjensinė e Shėrbimeve Publike
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1,000,000
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallur Prokurimi
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 21-08-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 21-08-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Deri me 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.32 - DT.14-08-2017
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Blerje Vajra dhe Lubrifikante pėr Agjensinė e Shėrbimeve Publike

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
  Institucioni Prokurues Bashkia Elbasan
  Objekti i Tenderit Blerje Vajra dhe Lubrifikante pėr Agjensinė e Shėrbimeve Publike
  Nr. Reference REF-20586-07-13-2017
  Vlera / Fondi Limit 1,000,000
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 14-07-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-07-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 25-07-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Deri me 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pėr arsye tė mungesės sė konkurencės, (asnjė nga ofertat e paraqitura nuk pėrputhet me kriteret e pėrcaktuar nė dokumentat e tenderit).
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.31 - DT.07-08-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data