Open Procurement Albania

Shtrimi I pjesėve tė Vėshtira tė Rrugėve Rurale dhe Pėrmirėsimi i Kėmbėve tė Urave me Beton

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Anullimi i procedurės sė tenderit dy ose mė shumė herė
 • Anullimi i procedurės sė tenderit dy ose mė shumė herė

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kėlcyrė
Institucioni Prokurues Bashkia Kėlcyrė
Objekti i Tenderit Shtrimi I pjesėve tė Vėshtira tė Rrugėve Rurale dhe Pėrmirėsimi i Kėmbėve tė Urave me Beton
Nr. Reference REF-24623-08-24-2017
Vlera / Fondi Limit 14 166 666,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 25-08-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 18-09-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 18-09-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues FLED SHPK
AGIMI SHPK & HITO 94 SHPK
SHENDELLI SHPK
ELIRA SHPK
ROSI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J69228202A-J69102206O
 • AGIMI SHPK & HITO 94 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 12 488 243,00
  Data e shpalljes sė fituesit 03-10-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 14985891
  Data e lidhjes sė kontratės 05-10-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 70 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  1. FLED SHPK K17621104C
  Mungese dokumentacioni.
  2. ELIRA SHPK
  Mungese dokumentacioni.
  3. Rosi SHPK
  Mungese dokumentacioni.
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.40 - DT.09-10-2017
  Lidhja e Kontratės NR.41 - DT.16-10-2017

  Shtrimi I pjesėve tė Vėshtira tė Rrugėve Rurale dhe Pėrmirėsimi i Kėmbėve tė Urave me Beton

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kėlcyrė
  Institucioni Prokurues Bashkia Kėlcyrė
  Objekti i Tenderit Shtrimi I pjesėve tė Vėshtira tė Rrugėve Rurale dhe Pėrmirėsimi i Kėmbėve tė Urave me Beton
  Nr. Reference REF-20700-07-14-2017
  Vlera / Fondi Limit 14 166 666,00
  Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
  Data e Njoftimit tė Tenderit 17-07-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 08-08-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 08-08-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 70 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pasi asnje prej ofertuesve pjesemarres nuk u kualifikua per arsye te mospermbushjes se dokumentacionit te kerkuar ne DST.
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.34 - DT.28-08-2017

  Shtrimi I pjesėve tė Vėshtira tė Rrugėve Rurale dhe Pėrmirėsimi i Kėmbeve tė Urave

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kėlcyrė
  Institucioni Prokurues Bashkia Kėlcyrė
  Objekti i Tenderit Shtrimi I pjesėve tė Vėshtira tė Rrugėve Rurale dhe Pėrmirėsimi i Kėmbeve tė Urave
  Nr. Reference REF-20567-07-13-2017
  Vlera / Fondi Limit 14 167 238,00
  Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 14-07-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 07-08-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 07-08-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 70 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet per shkak te hedhjes gabim te fondit limit.
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.29 - DT.24-07-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data