Open Procurement Albania

Shtrimi I pjesėve tė Vėshtira tė Rrugėve Rurale dhe Pėrmirėsimi i Kėmbėve tė Urave me Beton

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kėlcyrė
Institucioni Prokurues Bashkia Kėlcyrė
Objekti i Tenderit Shtrimi I pjesėve tė Vėshtira tė Rrugėve Rurale dhe Pėrmirėsimi i Kėmbėve tė Urave me Beton
Nr. Reference REF-24623-08-24-2017
Vlera / Fondi Limit 14,166,666
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallur Prokurimi
Data e Njoftimit tė Tenderit 25-08-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 18-09-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 18-09-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 70 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Shtrimi I pjesėve tė Vėshtira tė Rrugėve Rurale dhe Pėrmirėsimi i Kėmbėve tė Urave me Beton

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kėlcyrė
  Institucioni Prokurues Bashkia Kėlcyrė
  Objekti i Tenderit Shtrimi I pjesėve tė Vėshtira tė Rrugėve Rurale dhe Pėrmirėsimi i Kėmbėve tė Urave me Beton
  Nr. Reference REF-20700-07-14-2017
  Vlera / Fondi Limit 14,166,666
  Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
  Data e Njoftimit tė Tenderit 17-07-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 08-08-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 08-08-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 70 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pasi asnje prej ofertuesve pjesemarres nuk u kualifikua per arsye te mospermbushjes se dokumentacionit te kerkuar ne DST.
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.34 - DT.28-08-2017

  Shtrimi I pjesėve tė Vėshtira tė Rrugėve Rurale dhe Pėrmirėsimi i Kėmbeve tė Urave

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kėlcyrė
  Institucioni Prokurues Bashkia Kėlcyrė
  Objekti i Tenderit Shtrimi I pjesėve tė Vėshtira tė Rrugėve Rurale dhe Pėrmirėsimi i Kėmbeve tė Urave
  Nr. Reference REF-20567-07-13-2017
  Vlera / Fondi Limit 14,167,238
  Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 14-07-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 07-08-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 07-08-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 70 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet per shkak te hedhjes gabim te fondit limit.
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.29 - DT.24-07-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data