Open Procurement Albania

Rikonstruksion i rrugėve nė Njėsinė Administrative Pogon

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Dropull
Institucioni Prokurues Bashkia Dropull
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i rrugėve nė Njėsinė Administrative Pogon
Nr. Reference REF-22349-07-27-2017
Vlera / Fondi Limit 6 666 667,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 28-07-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 09-08-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 09-08-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues TEA-D SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K32522629L
 • TEA -D SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 6 504 500,00
  Data e shpalljes sė fituesit 21-08-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 8000000
  Data e lidhjes sė kontratės 24-08-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.34 - DT.28-08-2017
  Lidhja e Kontratės NR.35 - DT.04-09-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data