Open Procurement Albania

Investime tė pjesshme nė kanalet vaditėse nė Njėsitė Administrative Iballe, Fierz, Blerim dhe Qafe-Mali

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz
Institucioni Prokurues Bashkia Fushė Arrėz
Objekti i Tenderit Investime tė pjesshme nė kanalet vaditėse nė Njėsitė Administrative Iballe, Fierz, Blerim dhe Qafe-Mali
Nr. Reference REF-23510-08-09-2017
Vlera / Fondi Limit 3 395 753,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
Data e Njoftimit tė Tenderit 10-08-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-08-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 23-08-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pasi nuk ka marre pjese asnje Operator Ekonomik.
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.34 - DT.28-08-2017

  Investime tė Pjesshme nė Kanalet Vaditėse nė njėsitė Administrative, Iballe, Fierze, Blerim ,Qafė -Mali

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz
  Institucioni Prokurues Bashkia Fushė Arrėz
  Objekti i Tenderit Investime tė Pjesshme nė Kanalet Vaditėse nė njėsitė Administrative, Iballe, Fierze, Blerim ,Qafė -Mali
  Nr. Reference REF-22379-07-27-2017
  Vlera / Fondi Limit 3 395 753,00
  Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 28-07-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 08-08-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 08-08-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pasi nuk ka marre pjese asnje Operator Ekonomik.
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.32 - DT.14-08-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data