Open Procurement Albania

Dhėnie me qera tė lokalit pjesė e objektit “Tregu I produkteve bujqesore dhe blegtorale” me siperfaqe tė pėrgjithshme 248.87 m²

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
Institucioni Prokurues Bashkia Fier
Objekti i Tenderit Dhėnie me qera tė lokalit pjesė e objektit “Tregu I produkteve bujqesore dhe blegtorale” me siperfaqe tė pėrgjithshme 248.87m² nė pergjegjėsi administrimi tė Bashkisė Fier.
Dhėnia me qera e pasurisė jepet me qellim pėr ambjente shėrbimi (lokal) qė do tė nxisė rritjen e investimeve dhe hapjen e vendeve tė reja tė punės. Vlera dysheme pėr detyrimin e qerasė, pėr fillimin e prokurimit, ėshtė 150 lek/m².
Nr. Reference
Ēmimi Dysheme Lekė
Lloji i Kontratės Publike Dhėnie me Qera
Lloji i Procedurės
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-11-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 20-11-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 5 vjet
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit NR.45 - DT.13-11-2017
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data