Open Procurement Albania

Blerje makineri dhe mjete pune pėr nevojat e shoqėrisė

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje makineri dhe mjete pune pėr nevojat e shoqėrisė
Nr. Reference REF-33765-11-13-2017
Vlera / Fondi Limit 3 289 100,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 14-11-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-11-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 23-11-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues MUCA SHPK
ZIHNI MUĒAJ
PAERA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K36526262K
 • ZIHNI MUĒAJ
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 270 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 24-01-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3924000
  Data e lidhjes sė kontratės 05-02-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 10 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Tė skualifikuar:
  1. Operatori ekonomik “PAERA” sh.p.k me nr. NIPT-i L31505034R
  Ka mangėsi nė dokumentacionin e kėrkuar nė Dokumentat e Tenderit nė pėrputhje me Kriteret e Pėrgjithshme dhe tė Veēanta tė Pranimit/Kualifikimit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.4 - DT.29-01-2018
  Lidhja e Kontratės NR.6 - DT.12-02-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data