Open Procurement Albania

Sherbimi i pastrimit te territorit te Bashkise Devoll dhe institucioneve ne varesi te saj - Te ardhurat e Bashkise

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Devoll
Institucioni Prokurues Bashkia Devoll
Objekti i Tenderit Sherbimi i pastrimit te territorit te Bashkise Devoll dhe institucioneve ne varesi te saj - Te ardhurat e Bashkise
Nr. Reference REF-32102-04-05-2016
Vlera / Fondi Limit 23 543 300,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 05-04-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 02-05-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 02-05-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues ALKO IMPEX General Construcion - KORSEL SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALKO-IMPEX General Construcion SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 22 988 103,00
  Data e shpalljes sė fituesit 23-05-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 27585723.6
  Data e lidhjes sė kontratės 22-07-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.22 - Dt.06-06-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.30 - Dt.01-08-2016

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data