Open Procurement Albania

Rehabilitimi Urban i Zonës Përgjatë Lumit Osum dhe mbrojtja e qytetit nga permbytja, Faza e pare - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Urë Vajgurore
Institucioni Prokurues Bashkia Ura Vajgurore
Objekti i Tenderit Rehabilitimi Urban i Zonës Përgjatë Lumit Osum dhe mbrojtja e qytetit nga permbytja, Faza e pare - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve
Nr. Reference REF-32321-04-06-2016
Vlera / Fondi Limit 149 991 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 07-04-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-04-2016
Data e mbajtjes se tenderit 29-04-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues Shendelli SHPK - Caushi SHPK - Besta SHPK&FUSHA SHPK - Salillari SHPK&Gjikuria SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Besta SHPK - FUSHA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 109 923 410,00
  Data e shpalljes se fituesit 11-07-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 5 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besta SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besta SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besta SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besta SHPK viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FUSHA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FUSHA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FUSHA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FUSHA SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit te Kontrates
  Shpallja e Fituesit Nr.28 - Dt.18-07-2016
  Lidhja e Kontrates
  Vendim i Komitetit për Zhvillimin e Rajoneve nr. 44, datë 19.9.2016

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data