Open Procurement Albania

Lot 3 - Blerje bukė gruri

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Sarandė
Institucioni Prokurues Shtepia e Femijeve Sarande
Objekti i Tenderit Lot 3 - Blerje bukė gruri
Marrėveshje Kuadėr - me njė operator ekonomik pėr ēdo lot , ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 12 muaj
Nr. Reference REF-46088-02-09-2018
Vlera / Fondi Limit 304 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 13-02-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 21-02-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 21-02-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues HYSI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • HYSI
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 190,000
  Data e shpalljes sė fituesit 06-03-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 228000
  Data e lidhjes sė kontratės 09-03-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.10 - DT.12-03-2018
  Lidhja e Kontratės NR.11 - DT.19-03-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data