Open Procurement Albania

Shėrbim i ruajtjes fizike me roje

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
Institucioni Prokurues Shtepia e Femijeve 6 - 14 vjec Shkoder
Objekti i Tenderit Shėrbim i ruajtjes fizike me roje - Marrėveshje Kuadėr - me njė operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė percaktuara - me afat 9 muaj
Nr. Reference REF-47329-02-12-2018
Vlera / Fondi Limit 1 958 333,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 13-02-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-02-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 23-02-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues MARKU-N SHPK
Oktapus SHPK
Arbana SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MARKU N Shpk
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 6 741,00
  Data e shpalljes sė fituesit 06-03-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 9 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhėm:
  1.Operatori ekonomik “Arbana”sh.a.
  Oferta skualifikohet per kete arsye: -Ka paraqitur vetem tre dokumenta, autorizim nga AKEP, vertetim numri punonjesish dhe cv.
  2.Operatori ekonomik “Oktapus” sh.p.k me nr.NIPT-i K 31515076 S Oferta skualifikohet per keto arsye:
  Bazuar ne QKR , seksione vende te tjera te ushtrimit te aktivitetit rezulton se nuk ushtron aktivitet ne qytetin e Shkodres, ne kundershtim me ligjin per taksat dhe tarifat vendore i ndryshuar si dhe ligjin mbi Qendren Kombetare te Biznesit. Bazuar ne Vertetimin leshuar nga OSHEE rezulton qe nuk ka kontrate ne qytetin e Shkodres.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Qeverisja Vendore Shkodėr REF-47329-02-12-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.10 - DT.12-03-2018
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data