Open Procurement Albania

Shėrbime tė pastrimit dhe gjelbėrimit nė sheshe mbi dhe nėn tokė dhe terminale

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues Tirana Parking
Objekti i Tenderit Shėrbime tė pastrimit dhe gjelbėrimit nė sheshe mbi dhe nėn tokė dhe terminale
Nr. Reference REF-49171-02-19-2018
Vlera / Fondi Limit 8 798 873,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 20-02-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-03-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 15-03-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues FUSHA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FUSHA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 8568981.26
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 10282777.52
  Data e lidhjes sė kontratės 28-03-2018
  Kohėzgjatja e kontratės Deri me 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės NR.14 - DT.09-04-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data